Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-07 20:47:54
Pjanič je zbytočný nákup. Mali sa radšej viac spoliehať na to čo tu máme - Puig, Alena, Busquets, Pedri.
kluc Premium
2020-10-07 21:18:03
Ja nesúhlasím s prepojením Pedriho a Puiga...Puig mal šancu ísť tiež na hosťovanie a tam sa rozvíjať, že nemá miesto v zostave neni Pedriho vina...
tunno Premium
2020-10-07 21:19:58
Pedri za 5m je kradez.
2020-10-07 21:40:16
Pjanic a jeho výmena je podľa mňa fail vedenia každý vie že to je obchod barta kôli financiam.Pjanic je defenzívny záložník v apríli bude mať 31 vymenený bol za arthura ktorý bol mladší a mal väčšiu cenu na trhu a určite by sa zlepšoval.Zial niektorý tu máte zakompovane že dostal príležitosť a nič neukazal.Hmm som zvedavý na toho vášho pjanica ktorý hrá na poste kde sú ďalší dvaja hráči busqets a de jong.To bol obchod pre barta a nie pre barcelonu.V tomto klube je špiny veľmi veľa a za všetko nesie zodpovednosť barto a jeho kamaráti.Ako povedal cruyf vo viacerých momentoch tu tento prezident potapa klub po finančnej stránke a budeme ešte veľmi prekvapený čo všetko vypláva na povrch.Chcu znižovať platy hracom? Som zvedavý ako sa hráči zachovajú voči klubu lebo sa môže stať ľahko že klub pôjde ešte do väčších sraciek v akých je.Toto ešte neskončilo a barto si myslel že Messi mu zachrani kožu keď by ho predal a to mu šlo chcel čo najviac vyklepat za neho čo sa mu nepodarilo.A teraz má jedinú šancu že sa hráči dohodnú sklubom ale keď sa nedohodnú som zvedavý čo bude ten potkan barto robiť.
2020-10-07 22:55:29
Mne sa tie nákupy vôbec nepáčia. Tí, čo už stihli niečo odohrať ma rozhodne neohúrily a posty, kde máme najväčšie problémy ostali bez posily (stopér a hrot). Prvý silnejší súper a už sme nevedeli ani poriadne rozohrať loptu. Do zostavy stále staviame Pedriho, nič proti, ale chalan ešte na základ nemá a šikovný Puig, ktorý už ukázal kvality sa nedostane na trávu. Rovnako DeJong, ktorý sa v poslednom zápase zosypal má vďaka svojej holandštine protekciu. Trincao zatial na mňa pôsobí, že si bude hľadať miesto a porozumenie rovnako, ako Griezman, až kým niekto chytrý s tým konečne neskoncuje. Pjaniča tu hodnotiť nebudem, to nebola posila, ale špinavé Bartove prádlo a Dest, uvidíme, či je taký skvelý, ako ho ospevujú a či dosiahne aspoň na Semedovu úroveň.
2020-10-07 23:36:45
Chleba pozri si Artrura keď ku nám prišiel. čisté DNA Barcy. ale potom prišiel valverde a ten ho odstavil.presne ako koeman oddtavuje puiga. lenže artur nemál také (gule) ako puig a dal sa vystvat