Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-31 09:49:49
Jen novinářské kachny rozhodne až Koeman.
2020-10-31 10:14:33
Neto
Dest Pique Lenglet Alba
De Jong Busquets
Dembele Griezmann Fati
Messi

Druhý polčas hore braithwaite pedri trincao
2020-10-31 10:23:49
Pochopitelně by podle mě měl hrát Dest v základu
2020-10-31 10:50:24
Dembele Pedri Fati
A hrot messi
2020-10-31 11:01:00
De jong by si mohol odpočinúť, busi hrať bude podľa mňa, keďže iba z nutnosti nastúpil proti juve...tým pádom by ale stred bol dosť pomalý pjanic-busi (možno by som to dal na aleňu) v predu by som dal 4ku leo-grizzy (proti juve hral celkom ok snáď mu tam dnes padne)-dembo- ansu....obrana bude na 100bomby v zložení robi(kaďže takisto nehral zle)-geri-clement-jordi....radšej by som bol za desta, pri takom futbale alavesu ktorý hraje betón od prvej....predstava dest-dembo na pravo by bolo celkom rýchle
2020-10-31 12:27:54
Marca navrhuje celkom dobrú zostavu, samozrejme až na prítomnosť stálice Griezmanna, vďaka čomu možno pokračuje cesta do stredu tabuľky, keďže Dembelé nie každý zápas dá individuálny gól, za čo ho tunajší svätuškári nezabudnú skritizovať, lebo kydať na Dembelého je tu úplne v poriadku, teda pri kydaní treba vystihnúť vhodnú kategóriu hráčov, aby to miestna smotánka neprehlásila za hnoj. Tá kategória, na ktorú sa môže kydať, sú asi tí, ktorí ťahajú úspech tímu, no jeden zápas to zrovna nedokážu, aj kvôli blbej zostave, a tá kategória, na ktorú sa kydať nesmie, sú tzv. charitatívni hráči - tí s peknými gestami ako zníženie platu na polovicu a zastávanie sa kolegu na Twitteri, no pritom až tak úspech tímu neťahajú.
2020-10-31 14:03:31
Neto
Dest Araujo Lenglet Alba
De Jong Busquets
Trincao Messi Pedri
Griezmann