Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-26 17:41:21
No ja si myslím a dúfam, že voľby vyhrá jeden z kandidátov Font / Laporta.
2020-11-26 19:23:23
Font má za sebou plnou podporu bývalých hráčů a ikon FCB. Jdou za ní Xavi, Puyol kteří by teoreticky nebo z naprostou určitostí přišli do klubu, Xavi jako trenér a Puyol do vedení, aj Iniesta se k němu hlásil :). Laporta muže těžit max z toho že tu už byl a že Pod ním ten tým dostal základ a dále kvetl :). Jenže to je celkem minulost :). A my potrebujeme nový impuls. Xavi jasně řekl že trénovat tu bude, až když bude mít absolutní ruku si to vystavět od začátku od základu, a bude tu nové vedení včele s Fontem a Puyolem :). Ale kdo ví co se stane :)
2020-11-26 22:55:28
Na jedné straně Font, co má plán a podporu legend týmu a na druhé straně Laporta, co se chlubí minulostí, kterou on nechtěl a zachránili ho od úplné pohromy zaměstnanci, který teďka už nemá a misto toho má tým, co složil "před týdnem". A při průzkumu je hlavní kandidát Laporta. To fakt nechápu, ale asi to odpovídá od Socios, kteří 3 roky spali a nechali tu Barta řádit. I tak doufám, že přece jen ten rozum zvítězí.
2020-11-27 11:28:11
Upřímně já bych bral zpět Laportu. Sice není pravda dokonalej, ale všechny úspěchy za posledních cca 20 let jdou částečně za ním - byl to on kdo umožnil složení dvou fantastických manšaftů v čele s Frankem a Ronniem a následně s Pepkem a Messim.
Nepochybuji, že by tým v čele s Laportou v této ekonomicky bídné době stavěl na odchovancích a snažil se do klubu přivézt hráče zapadající do systému a vize FCB .

Fontovi tak nějak nevěřím... Nikde není psáno ani dáno, že legendy klubu a bývalí fantastičtí fotbalisté budou rovněž skvělými manažery - osobně si myslím pravý opak.
Ačkoliv jsem nikdy neviděl hrát ty arabský lemply pod Xaviho vedením, mám trochu strach, aby nepraktikoval přežitý systém o jednom a půl milionu přihrávek staticky u středového kruhu a pak buch jedna kolmice či nákop za obranu...

Prostě, chtěl bych Laportu, za kouče ideálně Pochetina, klasický 4-3-3 a minimálně širší kádr mít složen z odchovanců a mladých talentů, kterých máme přehršel...