Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-30 09:08:23
Myslím, že Messi se po včerejšku, již rozhodl ohledně svého působení.
2020-12-30 09:10:02
Messi musí být už z nich na prášky , to co včera předvedli bylo jako neuvěřitelný. Jeho zakroucení hlavou na konci zápasu mluví samo za sebe...
2020-12-30 10:12:26
Ale do kedy tu bude griezman alebo coutinho ? Preco ich nepredat aj pod cenu a kupit niekoho kvalitného a nemusí to byť nákup za sto mega takých 10 rokov dozadu sa kupovalo za pár melónov barcelonsky skauti a odborníci na kúpy nových hráčov zlyhali na plnej čiare, dám priklad rennes nájde talent za talentom za drobné niečo podobné musí začať robiť aj barca messiho éra je pomaly na konci (premna je naj na svete a vzdy aj bude) vieme že za túto situáciu môže to najhoršie vedenie v histórii barci proste nové vedenie musí mnoho zmeniť
2020-12-30 10:41:49
Nech ma už neserú. Človek sa teší týždeň na zápas a potom predvedú hento? Hlavne prvý polčas úplne naprd. To vysoké nápadanie Eibaru robilo problémy a hrali sme skoro stále na vlatnej polke.
Braithwaite sa snaží, ale netrafiť ani bránu z penalty je hanba.
Griezmann? Som si ani nevšimol, že hral, na čo siahol, to pokazil. Ani prihrávka, ani kľučka, ani strela. V tej situácii, keď na hranici šestnástky ešte vracal pätičkou alebo čím loptu dozadu, to ma dorazilo. Ku*va fix, čo nemá fakt už žiadne sebavedomie? Spracujem a skúsim vystreliť.
Araujo - ok, stane sa, poučí sa a už taktú chybu (snáď) nespraví.
Dembele ukázal, že na to má a bude dôležitou súčasťou tímu.
Pjanič slabotka.
De Jong zopár zábleskov.
Coutinho oživil hru, Trincao zase nula bodov.
Mali ich zvalcovať a nie hrať 1-1. Som neskutočne vytočený, zas a znovu. Nech už skončí táto otrasná sezóna.
Nech už je po voľbách a začne sa budovať konkurencieschopný tím.