Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-30 15:21:08
???? Ach JAJ
2020-12-30 15:34:42
Ten pôjde ani smrad ponom nezostane ?
2020-12-30 15:46:09
Leo bude mať v júni 34 rokov. Fakt asi bude najlepšie, keď v lete prestúpi. Manchester City, o ktorom sa v lete hovorilo, a sám som chcel aby tam prestúpil, si teraz myslím, že by nebolo najlepším rozhodnutím a takto ku koncu kariéry by ho PL mohla zničiť. Najlepším riešením je podla mňa PSG , kde si Francúzsku ligu môže dávať kľudne do 37. Paríž vzhľadom na veľkosť Európy ani nie je tak vzdialený od Barcelony a aj klíma je tam prijateľňejšia ako v Manchestri. Jedno je však isté, keby Bartomeu nebol zmija mohol ho v lete postiť a my by sme mali zhruba 120 mega na prestupy, takto o 6 mesiacov odíde zadarmo...je to smutné, ale dnes ma okrem toho jedna vec potešila a to, že ten chlapec v žltej bunde začal s trénovaním v posilovni. Verím, že práve on a Pedri nám toho ešte veľa ukážu.
2020-12-30 15:56:59
To je kapitán týmu jak má být... Už odejdi prosím...
2020-12-30 16:00:24
Ja neviem, ci som slepy, ale ja tam ziadnu reakciu nevidim. Proste sledoval zapas a potom isiel prec
2020-12-30 18:12:52
Reakcia je taka aká je ale na výsledok mali veľa šancí a eibar mal šťastie že to tam nepadlo.Vcera ten prví polčas nebol najlepší ale v druhom to bolo lepšieako odišiel griezman.Messi ako správny ťahúň by mal tým podporovať ako jeho viedol Ronaldinho a iný starší hráči.Niesu výsledky ale už tam sú záblesky zlepšenia vcera to bol dembele a ukázal že to stále vie.Skoda puiga že mu neverí tréner v zálohe s pjanicom a dejongom by si mohli rozumieť.Treba byť trpezlivý mužstvo sa formuje hra sa veľkým tempom aj keď to titul nebude ale keď to bude kukatelne a bude vidieť snahu tak správny fanúšik bude fandiť ďalej.Toto všetko je preto lebo sa prestavba nekonala za pochodu skôr rok dva dozadu a vo vedení boli neschopný ľudia.
Reekwon Admin
2020-12-30 22:01:32
Je mi z některých lidí do pláče, jak už vyhazují Messiho a jak ho uráží ta tuhle "reakci". Jak už tu bylo zmíněno, co měl udělat? Zatleskat jim? Vyjádřil svůj názor tím, že zakroutil hlavou, nikomu ho nevnucoval, byla to jeho reakce pro jeho samotného, zatímco jiní, co ho tu uráží, během zápasu psali, jak je tým plný neschopných hráčů, jak by je všechny vyházeli apod. a Messi nemůže zakroutit hlavou... Nejvíc na blití je mi ale z lidí, co ho vyhazují, ať už táhne apod.... Největší legendu, jakou kdy klub měl a vy ho tu vyhazujete jako psa.. Fanoušci....
2020-12-31 00:06:10
Nema zmysel tu anlyzovat, ze ako Messi reagoval. Fakt si nemyslim, ze to si zadluhuje nejaku extra pozornost. A pokial by bol na ihrisku za rovnakeho stavu, zrejme by reagoval obdobne.
2020-12-31 10:36:04
Stratil body s Eubarom, tak Messi nad tým zakrútil hlavou a? Mal skákať od radosti? Obyčajná reakcia akú po nevydarenom zápase môže mat hocikto. A hneď sa konšpiruje a zveličuje.