Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-16 11:49:21
ach pique sme v pici
2021-02-16 11:51:53
Skvelé Pique je k dispozícii. Dúfam hneď v základ :D
2021-02-16 12:01:47
při vší úctě Pique je slaboučký 1v1 a vždy se tam motá a couvá jak ponocný a rychlostně absolutně nestíhá. Jedinou jeho výhodu vidím ve vzduchu a poziční hře...
Ale říkám vám, že jestli bude hrát od začátku, nerozehranej tak budeme LITOVAT
2021-02-16 12:07:55
Ja očakávam že pique príde na ihrisko okolo 70minuty aby sa ukázalo či je plne fit. Nemyslite si že je mimo kondície lebo zrovna včera sa uzdravil..... jasne zápasová prax je faktor ale spomeňte si keď sa pique vrátil po zranení na el clasico a bol najlepsi hráč... nenasadil by som ho ani ja od začiatku ale treba myslieť nato že potrebujeme obrancu ktorý vie rozohrať pod tlakom a v tom je pique najlepsi zo všetkého čo mame v obrane. Keď budeme odkopávat lopty a nepresne nahrávať od stoperov tak sa budeme dostavať pod tlak a neprekoname pressing súpera.
2021-02-16 12:13:28
Piqueho by som do základu ešte nedal. Nemá hernú prax a taktiež hrozí obnovenie zranenia. V prípade potreby by som ho poslal z lavičky. Ďalšou dôležitou otázkou je to ako je na tom Dest. Ten mal tiež zdravotné problémy a tiež nemusí byť pripravený hrať od začiatku.
2021-02-16 12:37:32
Pevné verím v obranu v zložení Dest, Mingueza, Umtiti/Lenglet, Alba. Možno sa tam ocitne aj De Jong ??
2021-02-16 13:05:44
Tak teto vase trenerske rozoberacky,ved tristrte z vas tu moze ist rovno trenovat prvu ligu,co si pri pocitaci v rusku cicky natahujete mudry ste jak Remisova,nech to dopadne hocijak aj ked da hrat hocikoho idem fandit muzstvu nech je zostava akakolvek mudrovat a kritizovat to je take slovenske mudrlanti co mate ploche nohy polovica,co je pariz zas ake muzstvo ako oslnivo oni hraju su natom ako aj my ,nech sa spravi aj chyba co ste nikdy ziadny sport nerobili chyby sa robia ja som rad mam barcelonu rad a ci vypadnem postupim chcem vidiet srdce a ked sa neporadi tak ideme dalej, vy trenery mudry seci si mozte honit cicky dalej,musel som uz nieco napisat aj ked sa nezapajam do tychto plodnych debat
2021-02-16 13:15:18
Mimo téma: Fabrizio Romano tvrdí, že Alaba se dohodl s Realem Madrid na smlouvě do 30. června 2025 a s platem 12 miliónů eur za sezónu. Jak jej zde někteří lidé chtěli, tak takový plat by Barcelonu v současném stavu zruinoval.
2021-02-16 13:35:42
Osobně bych dal stoperskou dvojici Mingueza a Lenglet. Umtiti mi pripada, ze se snad boji souboju a branit se ani nesnazi. Lenglet sice taky neni zadnej zazrak, ale treba se po tom, co sedel na bukovici trochu vzchopi. Jinak bych rad videl utok Dembele, Messi, Trincao.
2021-02-16 13:39:33
poďme ich prekvapiť a hrajme 2-4-4, aj tak nemáme stopérov: ter Stegen - Dest, Alba - Busi, de Jong, Puiq, Pedri - Dembelé, Messi, Grizzy, Trincao :D :D
2021-02-16 13:44:18
Ak sem este niekto napise, ze treba dat Umtitiho namiesto Piquého do obrany (napriek jeho pomalosti a hroznej forme a chybam), tak mu osobne odmeram teplotu. Teplomer by dokonca aj na meranie IQ postacil v takych pripadoch.
2021-02-16 14:35:53
Pique musí vedieť, či sa cíti alebo nie. Ale je nebezpečné, ak bude hrať aj Pique (+ Mingueza) a na DM Busi, obaja by nestíhali. To by sme sa museli vrátiť k 4-2-3-1(de Jong a Busi na DM, potom Trincao, Pedri, Dembele a vpredu Leo, alebo Leo, Pedri, Dembele a vpredu Grizman.
2021-02-16 14:46:40
Myslim,ze Pique bude hrat zaklad,kym vydrzi a potom traja najrychlejsi k nemu- a to asi Umtiti a Lenglet nie su.