Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-19 07:52:34
Ja by som to skor pomenol, ze pred zapasom panovala tak trocha euforia spojena s ocakavanim, ktora vznikla po trocha lepsej serii. Na skutocne paradny futbal aj s paradnymi vysledkami sa este nacakame. Verim ze pride, ale nebude to otazka zopar mesiacov.
2021-02-19 08:06:18
Ja si myslim, ze sme uz oboma nohama mimo sutaz....odveta v Parizi je pre nas uz len formalita so strachom o vysledok...
kluc Premium
2021-02-19 08:43:07
No s Icardim sa mohli poobjimat ako najlepší kamaráti ?
2021-02-19 09:44:43
Nezdieľal som optimizmus pred zápasom, aj som tu písal, že sa obávam debaklu, ale najmä toho, čo on zanechá v hráčoch. A asi to tu je, teraz treba nato zabudnúť čím skôr, hráčov treba povzbudiť a zdôrazniť im, že mali na viac, ako ukázali. Sebadôvera je veľmi dôležitá, lebo ide nám (a to stále pripomínam) o ligu - umiestnenie v 1. štvorke. Niektorí tu pripomínali, a mali pravdu, že porážame zväčša iba slabšie celky, so silnými prehrávame. Taká je realita, nemáme ešte kvalitu na súboje so silnými. Bolo to vidieť s PSG, od začiatku tam bol priveľký rešpekt od skoro všetkých a tí, čo rešpekt nemajú, nemajú už kvalitu (Busi, Pique, Lenglet). Prekvapilo ma, že ani taký Alba si na nič netrúfol. Dembelému treba zasa pripomenúť, že zabúdal brániť, Destovi nepomohol. Grizi je podľa mňa pre nás zbytočný, užitočný je len pri bránení, na gól potrebuje 3 šance, cez nikoho neprejde. Ale káder sa začína črtať, mladí majú budúcnosť a budú postupne lepší. Teraz treba vyhrať v Elche, lebo ak tam prehráme, budeme na začiatku budovania a príde ešte väčšia frustrácia.
Barco10 Premium
2021-02-19 11:20:27
Bojím sa ze to bude ďalší debakel v odvete