Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-21 16:48:45
tak nakoniec Jhonys :D
2021-02-21 16:53:10
Clement, Clement, ty jelito. Dembele, Dembele, ty jelito. Griezmann, Griezmann, ty jelito. A takto by som mohol pokračovať.
Najdôležitejšou úlohou nového prezidenta a jeho športového riaditeľa bude vyvetrať v šatni a zbaviť sa takýchto hráčov, ktorí nás už po neviem koľkýkrát potopili. Nech si zbalia kopačky, svoje výplaty a pakujú sa do psej matere.
kluc Premium
2021-02-21 16:54:07
No do 80-tej minúty bolo 5 striedaní, Griezmann s Busquetsom nehrali 30minut, vystriedany celý útok aby sme "nebetonovali" lebo by to bola hanba proti Cadizu...tak ako si fanusici želali ? a nakoniec aj tak je na vine Koeman ?
2021-02-21 16:56:20
K dnešnému zápasu: HANBA NAD HANBU. Najväčšia chyba v zápase je na pleciach Koemana. Striedanie Puiga 12 minút pred koncom, to čo má za zmysel? A stiahnuť pribrzdeného Busquetsa za Pjaniča to je tiež aká chujovina. A nakoniec poslať na trávnik Bratwaitha, ktorý jediné čo dokáže je iba stáť v postavení mimo hry aký toto malo zmysel? Za dnešný výkon by som komplet mužstvu vrátane trénerov a celého realizačného šrábz by som nedal výplatu.


2021-02-21 16:59:31
Dembele,Lengnet,Umtiti, Busquec predať alebo darovať ako Suareza
2021-02-21 17:00:50
Najlepšie, že sa zápas hral už tak skoro,lebo keby hrali až večer tak by som zase nemohol zaspať . Teraz to do večera nejak rozchodim . Najhoršie , predvedená hra a-la hádzaná a francúzska enkláva v našom drese.
2021-02-21 17:01:00
Poviem to takto. Strasne som chcel aby to vyslo, ale herne je to 'holomajzna' takze kazde stratene body len podtrhuju to trapenie a ta radost z vitazstiev je taka polovicna, hnev z prehier a remiz je o to silnejsi. Nieje sa moc o co opriet, spravilo sa par uzitocnych veci, ale to je vsetko. Ti, ktori tu nadavali na Koemana a preplatenych hracov, akokolvek mi je to neustale hromzenie nesympaticke, tak ste mali pravdu. Ja som optimista, ono sa to zdvihne, ale neviem este kedy?
2021-02-21 17:04:03
Lenglet ako vždy klasika v momente keď stačí len hráča blokovať a nič iné nerobiť. Fakt on jej aj na okres slabý

Ale čo je ešte horšie je útok. Tá bezradnosť a to, že ak niečo neurobí Messi tak ani strela ani nič je fakt zúfalé. Hráči za 250 mil. ako by tam ani neboli. Messi si to nemá ani s kým tuknúť, nikto mu loptu nepodrží ako to vedel Suaréz, vďaka čomu mal Messi možnosť strieľať z druhej vlny. Tu sa to len odráža ako od steny. Hrozné fakt hrozné.

Veď do toho útoku fakt není koho poslať. To tragéda strieda ďalším tragédom
2021-02-21 17:04:51
Nejlepší určitě Dest, který hraje po zranění, ale na pravé straně ho bylo cítit. Mingueza ho při zranění dobře zastoupil a zaslouží si pochvalu, ale to že tam byl dnes Dest byl obrovský rozdíl. Jeho rychlost a přihrávky na útočníky chyběly a a těším se, až nabere formu.
2021-02-21 17:05:06
Najhoršie dembelé a jeho strely a centre keby aspoň trafil bránku a nie 15m nad alebo vedľa
Koľko chýb ešte Lenglet musí spraviť aby ostal na lavičke??
2021-02-21 17:08:26
Výsledky budú normálne asi tak o 3-4 roky. Nemáme normálnu deviatku, obrana bez Arauja totálne horí a naša Francúzska légia to je proste katastrofa. Sezónu musíme dohrať povinne ale ja by som už najradšej začal vyhadzovať tých Francúzskych dementov na čele s Lengletom a pán Busquets jedine ak tak proti slabým mužstvám aj keď najlepšie je poslať ho kade ľahšie. Messi si skutočne nezaslúži hrať už v tomto priemernom klube.
2021-02-21 17:13:29
Dnesny zapas je tazko hodnotit, taka nuda to bola. Vysledok stoji za hovno. Opat hrala overena zostava, prve normalne striedania prisli v 80tej minute. Striedanie Trincaa za Pedriho som nepochopil. A to prve dvojstriedanie, uz toboz nie. OMG, kedy uz koeman pochopi ze Braitwaite nam vpredu nepomoze? Kedy? Pjanic no comment. Zaver, na hovno vysledok, ziaden posun k prestavbe timu, nuda na celej ciare. Este ze siel paralelne biatlon.
2021-02-21 17:16:18
To, ze sme ich zdaleka prevysili vo vsetkom (co bola samozrejmost) znamena, ze system je spravny. No ta efektivita... Kazdy utocnik, ktory ma na to, aby hral za Barcelonu musi dat priblizne 1 gol kazdy druhy zapas (ak nie viac). Dembele da 1 gol kazdy 20 zapas, Griezmann podla obdobia/mentalneho stavu/pocasia, a v pripade Trincaa nikto nevie. Pokial sa to nezmeni a sa bude nasa obrana spoliehat na hracov typu Lenglet tak sme nahrati. Takto zahodit 3 body...
2021-02-21 17:36:23
Celý zápas tlak, hrá sa na jednu bránu a nakoniec remíza. Som neskutočne nasratý, viac než po zápase s PSG, lebo tam sme boli slabší.
My nevieme brániť, to vedia všetci, Cadiz mal jeden útok hneď po našom góle a už vtedy mohlo byť 1:1. Súrne potrebujeme kvalitných stopérov a hrotového útočníka. Dnes to bola hádzaná, pomalé, sterilné, nudné. Neschopnosť pridať druhý gól a na konci z "hovna" inkasovaný gól. Zlý sen toto...
2021-02-21 18:15:57
Podle mě by stačilo prozatím dát na devítku Martina. On není žádný zázrak, ale aspoň se rve v pokutovém území a hráči jako Dembélé, Dest Alba by ho mohli hledat pomocí centrů + ještě by tam mohl nabíhat De Jong a hned za nimi Messi s Pedrim. K čemu je, když Dembélé ,Dest , Alba dostanou k velkému vápnu a pak to nemají komu poslat, protože Griezmann je v útoku nuloví. Pak vždy následuje vracečka cca 5-10 metrů před velké vápno, kde není prostor se dostat do pokutového území přes ten beton soupeře. Barca umí dávat góly spíše ve velkém vápně než z poza jeho.
2021-02-21 19:00:31
Predat polku kadra nemaju na to hrat za Barcu Grizi ,Dembele, Pianic a Martina predat a za tie pieniaze niekoho zo srdcom pre Barcu. Pedri okolo neho treba stavat kader to je nasa buducnost