Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-18 00:26:32
Mne sa najviac paci, ako dominantne sme vyhrali a ich nepustili absolutne k nicomu.
2021-04-18 00:54:03
velmi som rad za tuto momentalne velmi dolezitu trofej. Po minulej sezone bez trofeje potesili fanusikov. Snad je to nakopnutie do svetlej buducnosti. Visca el Barca!
2021-04-18 09:39:00
najlepší Messi,,,,, najhorší Griz
2021-04-18 10:32:58
Frenkie jednoznacne, golova efektivita a krasne akcie. Celkovo dobry vykon. Najhorsie? Hmmm, nepochopil som a stale nepochopim dvoch nahradnych brankarov na lavicke a tym padom neucast inych hracov, ktori aspon trochu zasiahli do bojov o tento pohar (v prvych kolach).
2021-04-18 16:13:30
Za mna najhorsie rozhodnutie trenera poslat Riquiho, Firpa a Pjanica na tribunu. Aj ked ich nemal v plane poslat do zapasu, mohli si uzit atmosferu na lavicke so spoluhracmi. Je mi luto hlavne Ruquiho, lebo je srdciar a velmi si so spoluhracmi rozumie.Trener mu dava jasne najavo, ze s nim nepocita aj ked je pravda, ze mu odporucal ist na hostovanie. BTW nie som z tych vyplakavacov za Riquiho, ale aspon na finale by som dal zahrat, co najviac mladikov, aby si uzili vitaznu atmosferu priamo na ihrisku miesto toho tam poslal Danskeho sutra, ktory sa tu ani dlho neohreje.