Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-10 14:06:59
ta fotka potěšila
2021-05-10 14:38:12
Mě zaujalo, že při tom nafilmovaném pádu dal Suarez z boku Ter Stegenovi pěstí....původně jsem myslel, že se na něj náš brankář obořil kvůli tomu :D
2021-05-10 14:48:34
Vždy je to len a len o ľuďoch.A tu sa mi to javí ako bývale jadro šatne.
2021-05-10 15:46:28
Strašne by ma zaujímalo o čom kecali na tej poslednej fotke z tunelu ?
2021-05-10 16:39:17
Ja by som nedbal, dokonca by som bol rád, kebyže sa Luis po sezóne vrátil k nám. Na Halanda, Martineza a pod. zabudnime. Na tých nemáme ani omylom. Ale späťvzatie Luisa by mi dávalo zmysel viac. Navyše, on už pri Bartovi navrhol 50% plat, chcel ale tzv. doživotnú zmluvu ako mal Don Andrés, no a bonusy od výkonnosti a prospešnosti týmu. Kto vie? Ney to zabil a ztvrdne v PSG. Čo je škoda hlavne preňho. No predstava MSN so skúsenosťami a nadupanou fyzičkou a kondičkou pod Koemanom a jeho tímom plus záloha Pedri, Frenkie, Puig a obrana Jordi, Ronald, Eric, Oscar, a samozrejme rotácia, Ansu, Busi, Tono, Serginho, Trinçao, Sergio, Illaix, a možno ďalší z Béčka pri pravidelnej rotácii...to by bol sen, a že pekne divoký! Z mladíkov by opadol stres a plynule by sa nám vymenili generácie. Môj názor je, že takto by to mohlo vyjsť, no a, zároveň by sme boli oveľa menej predvídateľní. Navyše, dajme tomu, že kompletné MSN by šlo od 2ho polčasu, či posledných 30 minút. Viem, toto nevymyslíš ani v hre fifa, či pes...ale predstava pekná a tituly temer isté?
2021-05-10 17:01:04
Gerard je proste najlepší!????