Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-08-16 15:55:43
Každej jeden vzkaz je pravdivý, ale že odešel Messi, tak to má za mě plus.
Marian Premium
2021-08-16 15:57:49
Podľa dizajnu transparentov je autorom a výrobcom jeden človek. Senzácia sa nekoná.
2021-08-16 16:08:51
Rozchod Messiho a Barvelony bol nevyhnutny a spravny pre obe strany resp. pre vsetky tri strany, takze je na Laportovu cest ze dokazal sa pustit do takehoto nepopularneho kroku?
2021-08-16 16:29:33
Majú pravdu. Ešte sa dosmejeme, keď teraz Florentino dotrepe Kyliana.(Laporta mu to zožral a odpálil Messiho)

2021-08-16 16:30:28
Ja mozem len zatlieskat vsetkym tym fanusikom a transparentom ?
2021-08-16 16:56:06
Laporta sice určitě není svatý, ale snaží se. On je v podstatě teď krizový manažer. Já ho vidím tak, že chce, aby jeho jméno bylo spojeno s obrovským úspěchem. A ano, chce být v centru dění, ale co byste čekali ? Já mu fandím. Jak se choval k Messimu Barto? No ten dal při vyjednávání platu cokoliv a minulý rok nepustil Messiho na sílu, ačkoliv jsme mohli dostat nějaké peníze. Teď šel zadara...takový hráč! Takže bych byl opatrnější nadávat na Laportu.
2021-08-16 17:47:21
jeho budú asi po celú dobu čo bude prezidentom kritizovať za to, že neudržal Messiho. Na jednej strane, áno tvrdil, že on je ideálny kandidát na to aby presvedčil Messiho aby zostal. To nedodržal. A to je fakt. No na druhej strane som aj rád, že sa mu to nepodarilo, hoci prijať ten fakt, že Messi naozaj odchádza z klubu a budeme si musieť zvyknúť na neho v inom drese, bolo náročné, no nevyhnutné. Boli sme príliš závislí od neho. Všetko sa stavalo predovšetkým na ňom. To už každý súper vedel. Teraz to už nebude môcť tak fungovať a každý hráč bude musieť prispieť. Napokon aj keď tu ešte Messi bol, ale z nejakého dôvodu nehral, dokázali sme vyhrať aj bez neho. Teraz to bude podobne. Hráči prichádzajú a odchádzajú. Raz by aj tak odišiel. Máme mnohých skvelých mladíkov.
2021-08-16 18:38:56
[Josep Pedrerol/El Chiringuito] BOMBAZO about Cristiano Ronaldo tonight!

Ronaldo > PSG, Mbappe > Real..

:D :D to by bylo radny leto :D
2021-08-16 19:16:09
vzkaz fanoušku vedení... aký vzkaz?? aký fanušikovia ??? tí čo im media vymleli mozog... už je to trápne písať takéto kydy... kto mal zaujem dostať FCB do múky??? Laporta ??? robíte si kozy... meníte názory každý deň... čo vám média kydnú na tanier, tak hurááá, máme novinku a je to asi jedno, či je to pravda, alebo lož... visca amigos..
2021-08-16 22:45:58
Něco se chystá v nejbližších hodinách ......?Mbape do Reálu?Ronaldo do PSG?

2021-08-16 23:29:10
Keby som sa mal pri Messim rozhodovať či rozumom alebo srdcom, jednoznačne a bez zaváhania by som sa rozhodoval srdcom. Laporta sa rozhodoval rozumom a to je tiež ešte stále diskutabilné, či to bolo správne rozhodnutie. Každé pravidlo musí mať výnimku, hlavne pokiaľ ide o kráľa futbalu.
2021-08-17 08:34:15
Jak keby laporta za vsetko mohol....