Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-25 07:29:34
fuha Koeman bol velmi vulgany, bola to doslova nebetycna drzost co si dovolil, keby tam bola nejaka injektiva tak podla mna ho rovno deportuju naspat do niznej zeme... za zapas rozhodcovi urcite viac nalozili chlapci na ihrisku... no nic Koeman ozelie jeden iPad Pro :) ale spravodlivost zial ziadna,na osrateho aj hajzel padne
jirkam Premium
2021-09-25 08:44:16
Zase si zgustli na Barce,uhlavnem to nepříteli!
2021-09-25 08:57:19
Futbal sa stava fraskou. Rozhodca je ako poloboh, ktoreho nemozes ani nepriamym sposobom kritizovat. Este by som horko-tazko pochopil, keby bol Koeman dostal zltu, ale rovno cervenu za taketo slova?! OT: Ja som pred par dnami onemel pred obrazovkou, ked som videl dovod, preco Lucas Paquetá dostal zltu kartu. Rovnako ako Neymar pred rokom. Skuste dat "Lucas Paqueta yellow" do vyhladavaca a zasnite aj vy. Uz aj takyto futbalovo-technicky kusok sa tresta zltou, lebo je to "nesportove" a "neuctive" voci protihracovi ???
2021-09-25 09:34:52
Tak si jenom vemte, že tam pískaj někdy přišerně a nepamatuju si, kdy byl nějakej rozhodčí potrestenej za špatnej výkon!!!! To je dlouholetej problém a nikdo s tim nic neudělá!! A kor teď budou všichni proti nám....
2021-09-25 15:19:29
To je pravda. Teraz sa na nás zvezú všetci. Niečo sa hodne posralo a nemyslím že išlo o dobro klubu. Najhoršie je že to neskončilo a stále sa to nabaluje. Proste jedno zle rozhodnutie za druhým. Kurňa ten Barto ale rozohral partiu