Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-17 22:46:48
Tak ještě gol Aguero, prosím :)
2021-10-17 22:48:36
Memphis dnes nic moc..sice pri prvom gole to pekne spravil a aj penaltu premenil s prehladom, sle prilis sebcil v tomto zapase hlavne teraz na konci mohol hladat uplne volneho Aguera v sestnastke ale o5 to skusal sam…trosku kolektivnejsi vykon by som od neho ocakaval
2021-10-17 22:50:17
Koemanovi moc přeju, aby se dnešním zápasem odstartovala vítězná a na dlouhou dobu nekončící šňůra výher...
2021-10-17 22:59:17
Dnes treba koemana pochváliť za ťah dest na kridle bol tam vyborny. Jeden z nasich najlepsich hracov v hre 1 na 1
2021-10-17 22:59:27
No tak hurá, vyhráno ještě není, ale na toto už se dá dívat. ?❤
2021-10-17 22:59:53
Asi takhle. Zápas to nebyl špatný byli tam hezké momenty hlavně v první třetině, kdy se mě to libilo. Za druhé. Druhý poločas byl naprosto otřesný(Sorry ale byl jestli se někomu ten poločas líbil tak má asi latku fakt hodně nízko) a taky stáli při nás všichni svatý, kor při tyči, a stegena který při ty Guedesově ráně ještě že tam nechal ruku. A ještě že tečoval tu nahrávku jinak by to byl jasný gol, a pique by neodpokával...Co si budeme penalta to být neměla. Fati to prostě nasimuloval jak prase. od Manzana fail že se nešel podívat protože jinak by to nemohl pískout ani ve snu, každopádně bych si vzpomněl až nám něco písknout proti aby tady nebyl řev :). Co mě na tom vše těší je Fatiho dravost a chut, destovo turbo..Naopak co mě děsí jsou Memphisovi ztráty a utápění v kličkách opět a kolikrát přidržoval míč ztratil a byl z toho kontr.. Gavi má skvělý pohyb ale někdy mi přijde jak afektovaný. Roberto jsem ani nevědě že hrál, mimo toho bránění před prvním golem. Busi dvojí osoba v narodáku super, v klubu bídný..Každopádně Těším se co z tohohle týmu udělá nový trenér, je tam potenciál.
2021-10-17 23:28:41
Dokud Valencie měla sílu a tlačila na rozehru tak střed vůbec nezvládal. Výhra asi nezasloužená a remíza by tomu slušela více, ale na to se nikdo ptát za týden nebude tak snad je to nakopne k lepším výkonům. PS: jestli někdo říká dnes dobrý výkon tak máte tak malý nároky že může jít fandit Arsenalu
2021-10-18 02:08:32
inac sorry, ale aguero mi svojim pohybom pripominal nasriho z posledneho priatelskeho zapasu. alebo ked som kukal zapas el classico real vs barca zapas legiend, tak mi pripominal jedneho z nich.