Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-19 19:59:39
Dával som to aj na fórum v insta storke: Niektorý hráči Cornelly po prípravnom zápase prirovnali Lengleta k ich dedovi a Umtiti bol vraj agilný, rýchly a všetky jeho prihrávky boli presné.
Marco01 Premium
2021-10-19 20:10:16
Mal by dostat sancu...co mozme stratit ?
2021-10-19 22:03:51
Umtiti za to jak se v minulosti choval, bez jakéhokoliv respektu k tomu kdo ho platil a potřeboval co nejdříve na hřišti, už v Barce nesmí dostat čuchnout. Tady nejde o fotbalovou kvalitu, ale o princip, že takové chování bez patřičných následků si nesmí v budoucnu už žádný hráč dovolit. Jsem rád, že to culé, při prezentaci hráčů na začátku sezóny, cítili stejně a Umtitimu dopřáli největší pískot. Jasně že je Lenglet mizerný hráč a nemá v Barce co dělat a "možná" je Umtiti momentálně lepší hráč, ale o to tady přece vůbec nejde. Pro ty co rychle zapomínají, tak oficiální údaje uvádí, že v roce 2018 nebyl (díky svému přístupu ke svému zranění) k dispozici týmu 140 dní !!! Tehdy měl brečet a ne až teď ... Hlavně, že mu ale jela nová smlova na 14 mil. EUR !
2021-10-19 22:40:11
no keď už to je, mohol by mi dať šancu Koeman. Ak tak je na obrana dosť slabá a aspoň by sme zistili v akej forme je. A možno by sa aj skôr niekto ozval keby vedel v akej je forme. Alebo byť prekvapil aj nás. Netreba zabúdať ako dobre hral pred tým nešťastným zranením.
2021-10-20 14:05:55
Chcem aby umtiti hral, dosť ma sere ze nehrava. Velmi mu verim. Po výkonoch v priprave nevyzeral zle. Za mna by mal byť stoper č. 3 za Araujom a piquem