Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-20 10:24:28
No posledná zostava sa mi celkom páči, ale osobne by som viac veril asi Umtitimu ako Lengletovi
2021-10-20 11:02:34
Podľa môjho nazoru treba vyskúšať Umtitiho je to jeho posledná šanca sa ukázať že ešte naozaj na tento klub ma, držať ho na lavičke s jeho platom a nedať mu šancu je úplná hovadina a ľahší super už nebude :) takže buď dnes koeman bude mať rozum a dá šancu alebo ostane pri svojej klasike a dá tam lenglet pique a presprintuju ich aj hráč so zlomenou nohou ?
2021-10-20 11:17:42
-----------Ter Stegen
Dest - Pique - Mingueza - Alba
----De Jong - Busqets - Gavi
-----------Coutinho
-----------Depay - Fati

2021-10-20 13:31:26
Za mě ideální sestava ta jednička akorát bych místo Legleta zkusil Umtitiho. Přeci jen to byl top stoper a určitě to v sobě má. Zranění kolena ho poslali do kytek, ale už skoro rok trénuje, věřím, že by odehrál skvělý zápas.
Za mě Coutinho do Barci nepatří. Na křídlo je pomalý a nemá 1v1, hodně ztrácí balóny a na záložníka je hrozně měkej. Barca byla vždy hrozně silná tím, že dokázala pokrýt se 4 obránci a 3 záložníky komplet celý prostor před vápnem. Teď se to neděje a jsou tam díry, ale coutinho by tomu vůbec nepomohl. Demir bohužel na Barcu taky zatím nemá. Určitě dávat prostor mladým je fajn, ale je potřeba si uvědomit, že Barcelonské ačko musí být top kvalita a pokud je někdo slibný, ale nemá na to, tak prostě hrát nemůže... Můj názor. Visca el Barca!
2021-10-20 13:44:48
Ak budú v obrane v základe "rychlostne" typy hráčov ako Pique, Lenglet, Roberto tak nás rozbiju rýchlosťou ja by som radšej dal Miguezu a Umtitiho ale ako poznáme Koemanna tak už vidím ze tam ak budú