Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-20 22:20:11
Tak, určitě.
2021-10-20 22:24:11
Fetuje? Já mám pocit že společně s Koemanem musí tajně za zády všech něco smažit. Ten fotbal je odpad. Šílenost. Nikam se to neposouvá. Příjít po poločasu s udržbou a bránit výsledek s Dynamem doma, to je vrchol všeho. Takže opětovně KoemanOUT čim dříve tím lépe. S tímhle fotbalem je uplně jedno že hrajeme proti Realu doma. Dostaneme šílenou čočku.
2021-10-20 22:45:30
Bože... keď čítam vyjadrenia všeliakých tých našich riaditeľkov, ktorých futbal zaujíma asi najmenej, tak mám dosť.

Potom sa čudujme, v akom stave je klub po mnohých stránkach.

Do prdele! A ja že, prečo Messi sa hrbí... Bodaj by nie. Toľké roky nosiť na pleciach svoj milovaný klub, na čele s tými sráčami v oblekoch.
2021-10-20 23:05:24
Je to děs, ale chápu to. Hráče i trenéra vybíral i on, nemůže poškodit značku Barca i svoji práci a říct, nechoďte na nás, je to hrůza a bolí z toho oči. Radši koukejte na jinej fotbal. Takže vše je sluníčkové, kluci z Asie přijeďte, ta fotka na stadionu za to stojí, pak řekněte 1 za 90 min při chorálu Barca, Barca a vše je v pořádku. ?
2021-10-20 23:32:42
super , som rad , ze sme nabrali sebavedomie...len nechcem vediet co nabral po vcerajsom zapase nabral real , ked my mame po tomto vykone sebavedomie
2021-10-20 23:51:54
Neviem či takým úbohým výkonom sa dá vôbec niečo nabrať. Sebavedomie je asi to posledné čo nabrali. Ak budú takto hrať aj s Realom tak ich jednoducho rozdupe.
2021-10-21 09:57:05
To sebavedomie bolo poriadne vidieť včera na trávniku. Ak toto má byť sebavedomie, tak v El Clásicu nás Real roznesie na kopytách. Aby to nebola ešte zahanbujúcejšia prehra ako s Bayernom.