Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-14 19:54:58
Útočná fáza je katastrofálna. My doslova nemáme žiadného útočnika.
2021-12-14 20:04:28
Balde hra velmi zle. Chapem, ze naskocil do velkeho futbalu, ze bol zraneny ale jemu nejde ani jedna prihravka.

Dani dava do toho rozum. Skvele ho vidiet opat.
2021-12-14 20:08:48
No a penaltova tragedia to zavrsila.....
2021-12-14 20:09:36
Tí naši hráči (aj keď b-čko hralo, vlastne mi momentálne ani nemáme ačko) ani hrať nevedeli s boca juniors, ani penalty kopnúť…matheus velký talent juve sa tam postavil ako keby si išiel zapáliť cigošku…
2021-12-14 20:55:30
Môj postreh, boli chvíle, kedy boli záblesky fakt rýchlej hry v štýle tiki-taka. Chápal som aj isté nepresnosti v prihrávkach, lebo zostava boli kombi-kombo. A aj ma potešilo, že to skúšali páliť na bránku viacerí hráči, a paradoxne na dnešnú situáciu, do priestoru brány, nie do neba. A prekvapil ma Puig, ktorý ustál dosť veľa fyzických súbojov a aj ich dosť vyhral. Bol kreatívny a riskoval a dosť vecí mu povychádzalo. Len zohratosť hráčov bol problém. Nebyť gólovej akcie a jednej peknej strely, sklamal ma Cou. Fakt, predať, kým vieme dostať aspoň 25-30 mega za neho. A nasralo ma, ako stiahli po tom vyrovnaní pressing. Kurnik šopa, prečo?! Ostávalo 20 minút. A ďalšie postrehy nechám na vás. Snáď bez hlúpostí. Xaviho prácu začína badať. Aj reakcie na zápas pri striedaniach. Áno, bol to LEN priateľský zápas, ale neodsral to. Visca el Barça i visca el Xavi!