Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-05 22:25:13
Ešte by som doplnil aj Neta. Ten bol dnes totálne mimo. Cez prihrávky až po chytanie.
2022-01-05 23:46:36
Neto taky uplne mimo. Chudák Pena ze misto nej chyta nekdo, kdo stejne brzo odejde
2022-01-06 07:19:47
Za mňa najsmutnejšie bolo sledovať dembeleho ako si z nich v druhom polčase robí trhací kalendár...keby lepšie strieľal s kľudom mohol dať hatrick...a tento hráč odchádza
2022-01-06 08:08:43
Pozastavil by som sa hlavne u Riquiho. Veľmi som mu fandil ale jednoducho sa nedokáže presadiť. Z jeho hry sa úplne vytratili veci, ktoré ho zdobili. Niekedy mi to dokonca príde, že hrá alibisticky a zbavuje sa zodpovednosti. Kopia sa lacné straty lôpt, ktoré si pri našej hre nemôžeme dovoliť. Včera ma fakt vytočil, keď stratil loptu a miesto toho aby vypľul dušu a šprintoval naspäť, tak sa vracal v akomsi pokluse a spoliehal sa, že ho spoluhráči zastavia. Spraviť toto Gavi, Nico, Pedri alebo De Jong tak neváhajú ani sekundu a šprintujú späť. Veľakrát zbytočne hrá loptu dozadu a zastaví celú akciu len aby sa nestratila lopta. Pobavili ma situácie keď mu Busquets prihral loptu na dva metre a Riqui mu ju dvakrát vrátil bez toho aby naňho súper vyvíjal nejaký tlak. Stalo sa to asi dvakrát počas zápasu a prišlo mi to úplne nezmyselné. Ako nejaké lacné a silené napodobovanie Tiki-taka z našich najlepších čias. Jednoducho sú momenty, kedy treba podržať loptu o tom bez debaty ale takisto treba vedieť, kedy hru zrýchliť a ísť do protiútoku. Toto mi u neho chýba. V poslednom čase sa stal len akýmsi posúvačom lôpt. Myslím si, že by pre Riquiho bolo najlepšie hosťovanie. V prípade veľmi dobrej ponuky treba uvažovať aj o predaji.
2022-01-06 09:03:09
Tak huraaa, já to napsal už po lize a teď už se to píše i ofiko. Rickyho je mi líto, fandil jsem mu jako málokdo, ale je jasné, že potřebuje hrát hrát hrát.
2022-01-06 09:23:08
Ten Neto bol fakt tragický, taký lekvár. Ešte aj pri tom neuznanom góle sa tam len tak zvalil ako vrece zemiakov. Dúfam, že si pobalí kufre teraz v januári. Inaki Pena by určite nezachytal horšie. A Riqui? žiadne hosťovanie, predaj aspoň za nejakých 10 miliónov.
2022-01-06 10:32:53
Zápas plný katastrófy a naivity. V zápase sa aspoň ukázalo že, Puig, Mingueza, Neto nemajú čo robiť v Barci. Včera ma svojim výkonom nemylo prekvapil aj Jordi Alba. Toľko nepresností a nedôsledností v obrane som od neho už dávno nevidel. Včera sa len potvrdilo, že Barca sa z problémov len tak ľahko nedostane.
2022-01-06 19:11:47
Puig to je čistá katastrofa. Fandil som mu nech šancu dostáva ale už som rezignoval. Hrá úplne ako školák na dvorku. Premotivovane len poskakuje a to nielen teraz.