Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-02-24 21:38:53
Stegen katastrofa zákrok, načo začo prečo...Adama forrest pri prvom góle...pri tých darovanych akciách malo byť za 30 min 1:5...poďme si pre postup ?
2022-02-24 21:45:09
Geriiii
2022-02-24 21:46:38
Obrana Neapolu je hotová katastrofa, Ferran sa dnes musí presadiť aby sa trochu nakopol..... ak sa mu to nepodari dnes proti tragickému Neapolu ktorý bude musieť útočiť tak neviem.
2022-02-24 21:47:13
Barca aaaa jako za casu Ronaldinha.... mazec
2022-02-24 21:49:11
pekny polcas. mohlo byt uz kludne 5-6:0...akurat pedri mi dnes pride kus slabsi. velakrat tam moze poslat rychlu prihravku do priestoru a miesto toho to zbrzdi, zrobi otocku a potom to vracia dozadu
2022-02-24 21:49:58
Nesmyslná a zbytečná penalta, Stegen to vůbec nemusel řešit takhle vyhroceně.. Ale což, 3:1 po půlce, krása. Škoda, že už neplatí pravidlo o počtu golu venku. Je to tak, že kdyby náhodou Neapol srovnali, pak se prodlužuje? Ale jinak Barca hraje naprosto famozně, střely, rohy, kombinace, snaha o zakončení, služný presing, paráda...
2022-02-24 21:51:24
Dneska neskutečná hrdost za to jakým způsobem ovládáme hriste!! ?????? Tohle jak zvládnem udržet i další zápasy, tak doufám, že Real zadupem!
2022-02-24 21:52:30
Hrame super. Pressing. Pohyb. Kombinacie. Hraci chcu a ukazuju sa.
Mali sme este 3-4 velke sance.
Pique musel ukazat ako zakoncit.
Dest a Alba wow skvelo.
FdJ je vsade a motor zalohy, Pedri skvely s loptou aj napadanie....
Este dajme 2g v 2polcase
2022-02-24 21:53:03
Zatiaľ najslabší Feran, podľa mňa súci na striedanie. Znova minimálne 2. šance a nič
2022-02-24 21:53:35
Proste len jedno slovo Barcelona kdo nechápe nech nevadí pochopí opäť
2022-02-24 21:54:07
Ten frankie? Ty kokos
2022-02-24 21:54:48
Nechcem ubrať z nášho výkonu lebo hráme výborne, ale ten rozhodca nam solídne pripískáva :D Inak znova, ale Pedri je absolutne úžasný. Proste on sa dostane z každej situácie kde by ostatný stratili loptu tak jednoduchým riešenim že ani nechápete a ešte nahrá dopredu. Proste úžasný hráč. A tá prienikovka čo dal na Aubu cez stvrt ihriska a piatich hracov Neapola proste nádhera.
2022-02-24 21:55:36
Prvý polčas paráda až na Ter Stegena. Na jakého chu..a šiel z bránky a hráčom Neapolu keď bol úplne zo streleckej pozície. Ferran Torres čistá strelecká katastrófa. Keď sa ten chalan strelecky v najbližšom období nechytí, tak miesto má iba na lavičke. Pedrimu prvý polčas tiež veľmi nevyšiel. Ešte že obrancovia dávajú góly.
2022-02-24 21:59:01
Neveriiim ny sme dali rychly protiutok ????
2022-02-24 22:17:12
Auba si super ?
2022-02-24 22:17:36
Auba brutal. A Frenkie dnes jeden masterclass.
2022-02-24 22:18:14
Nádhera.Toto je ta Barcelona ktorú chceme pozerať.Konecne to ide.
2022-02-24 22:18:49
Adama dnes 2A....parada
2022-02-24 22:21:20
Busi dole, Gavi hore... dúfam že teraz ešte viac pritlačíme Neapol do brány
2022-02-24 22:28:49
O to viac teší táto hrá Barcelony že boli odpisovany a Neapol hra o titul a Barcelona hra o ligu majstrov.Ten progres po prichode xaviho a posíl je viditeľný a tento výsledok je potvrdenie hry s víkendu.
2022-02-24 22:41:52
Skoda uz je ta Riki uz gol nedame ?
2022-02-24 22:42:02
80.minuta a stále rovnaké nasadenie Barcelony.Klobúk dole, takto si predstavujem futbalový zápas. Už aj v porovnaní s 1. zápasom vidím brutálny rozdiel v obetavosti, aj v obrane, hádžu sa do striel, zaskakujú jeden za druhého - pri Zielinskeho góle sa 6 stojacich hráčov pozeralo ako na 2x doráža. A ten presing dnes, škola futbalu.
2022-02-24 22:45:22
Faul na Nica sa nepíska?
2022-02-24 22:53:53
Gavi je síce určite talentovaný ale v niektorých chvíľach mám z neho pocit, že mu chýba polovica mozgu :D akože táto karta? načo? nechce hrať?
2022-02-24 22:54:41
Gavi potrebuje dozriet. A Puig po sezone odist.
2022-02-24 22:55:25
Adama 4 zápasy a teoreticky 5 Asistencí když vezmu že zařídil i tu pencli po jeho centru. Moc hezký :).
2022-02-24 22:56:40
Po dlhej dobe ak si odmyslim ter stegena tak radost pozerat od zaciatku do konca. Jedine snad traore by uz mohol skusit aj klucku smerom na stred, chvilami je to brutalny stereotyp
2022-02-24 23:02:39
Krátke zhrnutie... super 1.polčas s krásnymi gólmi, ktorý mohol skončiť aj 1:5 keby Torres a Aubameyang boli efektívnejší, pekne hrali FDJ Pedri Dest, hlúpa chyba ter Stegena...2. polčas sme už hrali slabšie, držali sme loptu, pekný gól Aubameyanga a jeho oslava gólu... dúfam takto sa bude pokračovať,v celku pekný zápas... ideme do ďalšieho súpera ??