Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-03 22:56:59
Naprosto zasloužené 3 body pro Barcu.
2022-04-03 22:57:08
Zázračné dieťa, Pedripotter
2022-04-03 23:01:29
Videli ste Demba niekedy tak zapaleneho ako posledne zapasy? Ved on je ako vymeneny
2022-04-03 23:02:01
Rakitic letecky deň mal pri tom góle ???
2022-04-03 23:02:50
krasny vykon v druhom polcase. tie tukacky jak za starych cias. araujo top vykon. gavi tiez super za ten cas a pedri no koment.
2022-04-03 23:04:13
Tak ako som veril že bolo iba otázkou času kedy ich prekvapíme.Ano hrali sme po repre pauze a napriek tomu sme dali sústredení výkon a zvládli extrémne ťažký zápas (počas naj.časov Pepa sme vždy po repre pauze pustili perie s priemerným tímom- to pre expertov typu Hans -sorry)Dnes top výkon Dembeleho ako sa vracal dozadu to bolo brutálne a napriek tomu bol vždy vpredu nebezpečný.Je mi naozaj ľúto že napriek tomu že momentálne vidíme niečo výnimočné sa tu nájdu ľudia typu že si dovolia oplúvať keď nevyhravame po 20 minútach nad Sevillou.......deti prosím vás zamyslite sa ...bude sa vám lepšie žiť
2022-04-03 23:04:50
Dneska nás spasil zázrak z Las Palmas, Pedri mi neskutočne pripomína Iniestu. Je to Pibe de Oro- zlatý chlapec. Zaslúžené víťazstvo a najviac sa mi páčilo, keď Dembelé bol striedaný tak dostal standing ovation- on na to má a bola by škoda, keby odišiel, pekne ich tam točil, bojoval ako lev, center za centrom... - Xavi ho neuveriteľne zdvihol. MATS je späť chytá ako Dino Zoff v najlepších rokoch a Pique / Araujo- to bola paráda. Dani už bolo vidno že nestíhal a zrobil aj chyby hlavne v 2. polčase. Auba dnes slabšie a Ferran keby chcel tak mohol už mať aj 20. gólov nevadí. V štvrtok ideme do Deutschlandu tam uvidíme ako sa nám bude dariť. Ďakujem seňores, dnes to bola jazda hlavne ten 2. polčas. Xavi- vďaka ti z to, pán tréner. Aj keď už titul neziskáme, tak máme do budúcna načom stavať. Buenas Noches Adiós .
2022-04-03 23:09:04
Treba pochváliť aj výkon depaya z mojej strany bola vidieť snaha a makal pre tím keď nastúpil z lavičky ?
2022-04-04 10:17:13
Celkem je mi líto Traorého, který v lize už nedostává skoro žádné minuty. Přičemž křídla do unavené obrany jsou vždy oživením, zvláště v případě někoho tak rychlého jako je Adama...