Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-14 23:38:54
Dobrý zápas ? Asi sme sa pozerali na iný futbal hoši
2022-04-14 23:39:54
"Mali tri šance a strelili tri góly"? Idem radsej prec, skor nez Araujovi brutalne vynadam. To ako moze taku ch*jovinu vypotit?
2022-04-14 23:42:53
Komentár bol vymazaný kvôli porušeniu kódexu diskutujúceho.
2022-04-14 23:45:07
Zostáva nám liga a nasledujúca sezóna bude určite pekná." presne tak,nikto necakal ani ze budeme v lige top 4 pod koemanom,cize ja beriem tuto sezonu pozitivne bez messiho :)
2022-04-14 23:48:47
Dobrý zápas? to musí byť určite nejaká chybička v preklade a určite chcel len povedať že začali hrať až v 90. min
2022-04-14 23:52:13
Prohrali jsme, vypadli jsme. Budu muset snaset posmesky od fandu jinejch tymu. Nic z toho me ale nestve tolik, jako procitani zdejsich komentaru od "fanousku". Jeste v listopadu si nikdo nedelal zadny iluze a kazdej tak nejak pocital s tim, ze ani tu EL nevyhrajeme. Pak se zacalo darit, zacal se hrat zase super fotbal, a vysledkove se darilo tak, jak si nikdo ani neumel predstavit. Prohra musela prijit, bohuzel prisla v soutezi, kde je to nejmene vhodny a tady se zase vyrojej ubozaci, jen aby mohli napsat, co vsechno bylo spatne a jaka je to ostuda klubu. Ne, fakt to neni ostuda. Ostuda jsou ti, co u prvni prilezitosti zacnou vsechny znevazovat. Je mi, z nekterych z vas, opravdu na bliti.
2022-04-15 00:11:59
Zase nas uplne paralyzoval tim ktory behal jak sialeny. Zrazu sme si nevedeli dat jednu narazacku kazdy nas hrac s loptou bol zdvojeny az sa mi zdalo ze eintracht hra s 20 hracmi. Ale co pustal ten portugalsky curak v zltom drese. V dnesnom futbale je lepsie vediet sklbat rukami ako technicke klucky a tendecia je ze sa to tym dementom coraz voac odpusta.... prestava ma bavit pozerat na takyto futbal je to grc co sa deje.....a to pen preto ze uefa uz je taky skorumpovany monopol..... treba konkurenciu kazdym zapasom som viac za superligu....pre mna za mna nech sa cele zvezy rozpadnu....nech sa futbal ocisti..
2022-04-15 00:15:17
Mali 3 sance? XD Az na zaver zapasu bol Frankfurt cely cas lepsi.
2022-04-15 09:58:04
Chlapci, po mnohých výhrach prišla jedna prehra a už je všetko zle? Prehrali sme zápas s týmom, ktorého hra nám totálne nesedí už dlhé roky. Všetci bránili a potom prechádzali v piatich do raketového protiútoku, v súbojoch hrali na hranici faulov, našich zdvojovali a pritom všade sme boli obsadení, lebo behali a behali, vždy sme išli do plných. Zdalo sa, že ich je viac. Na tú agresivitu sa dá odpovedať len agresivitou, nie pohodlným rozohrávaním. Aj MC skoro prehral s Atleticom, lebo na totálnu agresivitu v 2. polčase nevedel nájsť recept. Frankfurt odohral životný zápas, aký tak skoro neodohraje a ani neodohral, veď je v lige na 9. mieste. A naši fandovia? Ktosi už napísal, že sú to prevážne diváci, to nie sú fanúšikovia, ako tureckí, nemeckí, či anglickí, mnohí predali so ziskom lístky a ostatní sa len dívali. Tak to je, pekelnú atmosféru naši nevytvoria, treba s tým rátať a nespoliehať sa na nich. Treba sa dívať dopredu, taký zápas sa vyskytne.
2022-04-15 12:32:51
Dobrý zápas ?! To ani náhodou... Otrasný zápas. Mohli sme prehrať aj Vision rozdielom.