Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-18 22:51:53
Škoda že táto strata formy a zranenia prišli teraz v rozhodujúcej fáze.Nevadi dúfam že ligu majstrov a druhé miesto ukopu.Ale treba do obrany a zálohy investovať lebo keď sa zrania opora ako pique a araujo nehrá pre karty to je vidno.a pedri deto.Ale tento tím pod xavim ma budúcnosť.
2022-04-18 23:01:11
Tento team is finished. Azda nik uz nie je tak čitateľný ako my.
2022-04-18 23:02:41
Jsem zvědavej na Xaviho tlačovku. Jen ať pěkně řekne, která část trávníku byla špatně nakropená. Mezi údržbáři budou dneska padat hlavy.
2022-04-18 23:03:31
Takticky a fyzicky sme vobec nestihali. Cadiz boli ovela pripravenejsi. Druha prehra za sebou... Dest uplne o nicom, obrana nikde pri tom gole, a MTS nevedel vyrazit loptu prec od brany, ako schopny brankar. Dalsia pokazena nalada :/
2022-04-18 23:06:01
Pri gole-dorazke stoperi zaspali. Strelca drzal Clement rukami a aj tak mu usiel a dorazil to do brany....
Dnes smola pri zakonceni, vychytal vela Ledesma....
1 nas hrac (akykolvek) ma vacsiu hodnotu ako cely Cadiz, ale co z toho ked oni bojovali o zivot.
A my sme pomaly hrali stale dookola to cez stred na kridlo a naspat...citatelne
2022-04-18 23:06:02
No ja mam problem aj s Ferranom chalan uplne odisiel 1 na 1 cela lava strana tum padom sterilna
2022-04-18 23:11:45
Dnes len same minus:
1.Zaloha bez myslienky, ako keby tam nebola
2. Tou hadzanou neprekvapime žiadneho súpera a jedina lopta za obranu bola pri Aubovej strele
3.rozhodca dnes tragicky
4. Od repre pauzy ide forma stake dole. Po vyhre v el clasicu si asi mysleli ze im vsetko spadne z neba a ze na nich nikto nemá. Real odvtedy postupil v LM, a v lige vyhral vsetky zápasy. Takže nasi potrebuju budíček a tvrdo zamakat o LM a nie snivat o titule.