Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-05-02 22:19:47
Garcia má skoro stejný hodnocení jako Pique, který hrál 30 minut.. Dal bych mu stejný rating jako Araujovi
2022-05-02 23:14:15
Bodové hodnocení jako vždy o ničem. Ale ať si novináři užijí svůj kyblíček a lopatičku. ???‍♀️
AndreasGerardi Premium
2022-05-03 07:28:17
Tie hodnotenia sú postavené na hlavu. Napríklad Busovi okrem gólu nič poriadne nevychádzalo, párkrát dokonca prihral súperovi . Frenkie naopak celý zápas behal, vyvážal loptu, ponúkal sa do kombinácii a dokázal obohrať aj protihráča a má hodnotenie 6 ? Pritom spolu s Memphisom patrili k najlepším na ihrisku. Mne to fakt už pripadá , že toho Frenkieho Barcelonský novinári chcú vyštvať z klubu silou mocou. A pritom pamätám , že keď hrával Roberto ktorý neurobil nikdy nič mal priemer bodovania 7. Tie hodnotenia sú fakt zbytočné
2022-05-03 07:29:08
Neviem za čo má Pique také hodnotenie, za striedanie v 27. minúte? Vôbec nemal nastúpiť keď nebol doliečený. Torres bol takmer neviditeľný a Auba rovnako aj keď sa sem tam ukázal v pokutovom území. Fatiho sa snáď ani nedalo hodnotiť, pretože Xavi ho poslal len na skúšku a počas toho koľko bol na trávniku ani neviem či sa dotkol lopty.
2022-05-03 08:27:33
Mne robi najvacsiu radost Araujo, vyrastie snad z neho druhy Puyol, vlastnosti na to ma....dalej ma este tesi Gavi a v poslednom zapase ma potesil aj Depay....Frenkie hral pomerne dobre, ale stale sa mi zda ako keby bol v nejakej hmle alebo co, ako keby bol myslou kdesi inde....
2022-05-03 12:09:29
pikac by sa uz konecne mal doliecit, nastupuje zraneny a potom sa pyta dole..keby bol normalny on aj trener, tak uz je zdravy a pripraveny na betis.