Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-14 00:30:32
Frankie De Jong dnes najlepší na ihrisku. Klobúk dole.
2022-08-14 00:41:26
Ziadny bernardba ani silva nic take. Uz kinecne hrajme s tym co mame. Ale ak trener bude tlacit Roberta, Demba a Albu do zakladu, tak sa nic nezmeni
2022-08-14 00:42:47
Je třeba říct, že Vallecano šlo od začátku do zápasu s jasným cílem kouskovat hru a vyvést Barcu z tempa …. Nikomu se nedala upřít snaha, ale k ničemu to nevedlo. Raphinha byl dnes sice hodně aktivní, ale zároveň hodně nepřesný, Fati byl mnohem lepší. Tlačí nás taky bota na pravé straně obrany, Araujo by měl hrát stopera. Bylo to jen první kolo s naším neoblíbeným soupeřem, tak uvidíme jak to bude dál :) Každopádně jsem spokojenej s tím jak se bojovalo a ovládali jsme hru.

A famózní Stegen co jediným zákrokem odvrátil prohru ?
2022-08-14 00:49:08
Nejhorší dnes Xavi, opravdu mě zklamal(snad jen dnes). Zaprvé - Araujo, jako pravý bek absolutně špatně, sám se tam necítil, první poločas stál často za čárou a jen mával rukama. Za druhé Dembele, nalevo mu to nešlo, tak ovětoval Xavi Rafinhu a vyměnil je, Dembele ani napravo nic, dvakrát při přihrávce stál a dvakrát dokonce se posunul zpět, centry tragedie a ta střela bez komentáře, i já bych dal větší dělovku než on.za třetí Busi, má žlutou kartu, hraje tužku a on tam vymění Pedriho za Kessieho, takže hrajeme s třemi hráči na stejnou pozici (Busi,Frenkie a Kesie a jen škoda že odešel Nico, mohl hrát i on s něma). Zase bude hrát Busi celou sezonu a jen zranění nebo červená bude pro něho stopka a to je pro nás dost špatně……Dalo by se toho napsat více ale bylo by to moc dlouhé….
2022-08-14 01:18:04
Teď čtu na internetu že Pedri svalové problémy a že Dembele svalové problémy, snad to nebude vážné…….
2022-08-14 01:23:10
Dembele mal odisť ! nachylny na zranenia a bude to pokračovať
2022-08-14 08:28:23
Nejlepší-návštěva
Nejhorší-impotentní hra z konce minulé sezóny.
Dle mě tenhle tým na tituly nikdy mít nebude.Vždy když je potřeba brjt trochu psychicky silnější,tak se rosypou. Ať jedou na školení do Madridu
2022-08-14 09:01:42
zaujímavé: najodpisovanejší - ter stegen aj fdj boli najlepší... rozumejú v barcelone futbalu alebo len peniazom? laporta, o, choď už radšej do čerta
2022-08-14 09:28:32
Takto nadavat na vlastnych hracov uz od prveho zapasu. Riadna luza sa tu ukazuje.?‍♂️
2022-08-14 12:59:33
"když už míč mířil do brány, tak šel buď úplně mimo" to mi nejak nevychádza :D