Xavi 0 bodov , prosim ta ty si hlupucky uz fakt akoze, zas ten busquets a ziadny kessie, plus roberto ako chapem ze niekedy nehra zle ale mohol tam dat toho bellerina bohatstvo
Pekná zostava, poďme vyhrať, VISCA EL BARCA ?❤️??
2022-10-23 19:59:50
Rozmýšľam, načo sa vlastne podpisoval Kessie...
2022-10-23 20:24:27
Osobne tej zostave nechapem. Mohol nechat zostavu jak bola proti villarealu. Sak ich aj tak v 70 striedal. Miesto ferrana raphinu na pravo a bolo by
jirkam Premium
2022-10-23 20:36:47
Jsem pesimista, promiňte
2022-10-23 21:12:39
"Po minulém zápase, kde byl Frenkie perfektní ho nemůžu dát pryč a místo něj dát Busquetse, to by mě fanoušci hnali vidlema. Záloha navíc fungovala, takže do ní moc nechci sahat. Jak ale udělat, aby mohl hrát i Busquets? S*ru na to, obětuju jedno křídlo a je to." Takhle nějak si představuju Xaviho, který přemýšlel nad dnešní sestavou.
2022-10-23 21:16:13
Demba hlavou, neuvěřitelny ??
2022-10-23 21:22:11
Dembele hrá jak odtrhnutý z reťaze. 1+1 za 20 minút. Čo mu niečo Xavi nasypal do nápoja?
2022-10-23 21:22:39
Roberto gól, hmm, tak to se ho asi hned tak nezbavíme. Ale vedení 2:0 krásný, to jo
2022-10-23 21:27:22
Neproliza uživatel Suarez9100 prave kanálama??
2022-10-23 21:27:42
Keď súper nehrá stiahnutý v obrane, dosloca autobus, Barcelona je v útoku ako tank. Krásne spolupráce. Škoda Pedriho, príde mi trocha mimo hry.
2022-10-23 21:28:15
A hejteri na zostavu zrazu zmlkli, krásny výkon, vybavený zápas za 25min (snáď ?)
2022-10-23 21:28:45
Tohle rozestavení proti Bilbau funguje dobře. Levé křídlo supluje Balde (bez tak se tam nedařilo vlevo skoro nikomu a střed pole je více dominantní. Ale i tak trvám na tom, že proti Bayernu by neměl ani Busi ani Robwrto hrát.
2022-10-23 21:33:04
Pekný futbal hráme zatiaľ, dúfam že ešte budú góly do súperovej bránky... len asi druhý polčas bude pomalé tiky taka ?