Dnes by to malo byť jasné ale nikdy netreba podceňovať. Poďme si po ďalšie body, ktoré nás priblížia k titulu. Visca el Barca !!!
Je inac neuveritelne ze uz asi 5 rokov tu piseme ze roberto nemoze hrat v Barcelone a hla stale je tam boze moj dufam ze predribluje styroch a supne tam gol a zavre mi usta
Dúfam 4:0. Fati 2 ferran 2
2023-02-19 21:02:56
Keď vidím tu zostavu tak sa priklánam k rozhodnutiu ísť spať a nezrat si nervy na začiatok týždňa
2023-02-19 21:05:41
Zaujimavostou je ze tento rozhodca piska takmer kazdy dotyk cize bude dnes podla mna casto hra prerusovana
2023-02-19 21:10:32
Ferran co lopta to but spadne alebo strati
2023-02-19 21:17:13
Zatial nehrame zle, a Ericovi a Sergimu sa celkom dari. Len tak dalej!
2023-02-19 21:33:47
Lewa sa dajak stratil. Kazdy ho ma precitaneho lebo vzdy robi to iste pri prvom dotyku s loptou. Uz nieje taky nevypovitatelny ako v Bayerne, resp. zo zaciatku sezony. Dufam ze sa najde a naberie spat sebavedomie lebo teraz prichadza faza sezony, kedy naozaj budeme potrebovat jeho goly.
2023-02-19 21:35:51
Cádiz efektne bráni, máme problém sa dostať do šance
2023-02-19 21:38:42
Penalta?
2023-02-19 21:39:37
Ter Stegen dnes trochu ako Neuer, časté dotyky s loptou.
2023-02-19 21:39:51
V každom zápase je Lewa okopávaný, ťahaný, strkaný a reálne zapískané sú tak 3% tých faulov.
2023-02-19 21:47:03
Golasoooooooooooooooooooooooooooo ale Ferrran paráda !!!!
2023-02-19 21:50:50
Toto je ten Ferran, ktoreho sa oplatilo kupit! ?
2023-02-19 21:50:57
Vynikajúci záver polčasu Barca !
2023-02-19 21:51:13
Lewandowski skvělé
2023-02-19 21:51:39
Zatiaľ jediné - zápasu je fati .....ale dúfam sa preberie ...lepší zápas mať asi na to nebude
2023-02-19 21:52:07
dneska zatial uplne super lewa dal gol a ja dufam ze bude mat vyssie sebavedomie, ferran fantazia
2023-02-19 21:52:24
Aj Roberto dnes 1+1 ale Ferran si ide, Lew chirurgická strela. Pochváliť si zaslúžia aj Eric a Christensen.
2023-02-19 21:55:51
Myslím že aj keby bolo skóre 0:0 nemôžeme sa sťažovať. Dá sa pozerať na zapas. Neuspava to a 2 góly na konci polčasu paráda.
2023-02-19 22:12:39
Plagát Christiansena si o chviľu nalepím na stenu. Neuveriteľný hráč! Nech mu táto forma vydrží na VŽDY ??
2023-02-19 22:14:30
Ferran si dnes robí z obrancov kužeľky
2023-02-19 22:21:05
Súhlasíte s tým že to bol faul na stegena? Lebo mne sa to moc nezdá. A keby nám nauznaju takýto gól určite by som pičoval...???
2023-02-19 22:22:14
Fati je len tam do počtu a nie je to len dnešným zápasom.
2023-02-19 22:26:58
Však nič nezrobil Frenkie a za toto žltá ? V poriadku sudí ?
2023-02-19 22:27:02
Riadne to prifilmoval, parchant jeden. To nemala byt zlta pre Frenkieho.
2023-02-19 22:32:07
Krásna atmosféra na Nou Campe, Xavi prinavrátil opäť víťaznú mentalitu tomuto klubu a aj fanúšikom.
2023-02-19 22:37:06
Fati mal uz davno byt vystriedany.
2023-02-19 22:38:45
Chápu, že Lewa potřebuje odpočinek, ale teď při přesunu Fatiho do středu bude ještě více průměrnější i když je fakt, že až tolik se toho nezmění. Teď mohl klidně nastoupit Depay, který už má v Madridu 1+1 a to nastupuje na posledních pár minut.
2023-02-19 22:39:17
Cádiz neskutočne filmuje, dúfam že vypadnú
2023-02-19 22:47:05
Striedanie, ktore malo byt robene uz tak v 60-tej minute. Dnes Fatimu zapas veru nevysiel
2023-02-19 22:50:55
Proč by měl dostat šanci Pablo Torre ? Třeba aspoň na 20 minut. Hlavně, že se s ním pořád počítá, ale nedostane žádnou šanci. Proč ho aspoň v zimě nepustil na hostování někam, když viděli, že za půl roku nedostal žádnou šanci? K čemu je mladému a talentovanemu hráči, že sedí na lavičce?
2023-02-19 22:52:53
Sme uplne nesustredeni. Kolkokrat im umoznime hlavickovat v pokutovom uzemi? A riadne nas zatlacili...
2023-02-19 22:54:29
Zápas bol veľmi dobre zvládnutý po taktickej stránke až na to, že Fati mal byť skôr striedaný a obrana veľmi zaspala na konci zápasu, mali sme aj dávku šťastia. Ferran ma dnes úplne prekvapil a som rád za neho, len nech pokračuje v takýchto výkonoch. Skvelo hral aj Roberto, Gavi aj Frenkie s prehľadom. Christensen bol tiež fantastický. Neviem čo sa stane vo štvrtok ( opäť nestihnem 1.počas) ale ja som s týmito výkonmi a s predvedenou hrou nadmieru spokojný. Visca el Barca !!! Dobrú noc prajem.
2023-02-19 22:56:10
Skvělé 3 body a góly Roberto a Lewandowski.
2023-02-19 22:57:23
Ten Ferran ...co to mělo být prvním gólu? To byla nádhera. Bylo by skvělý kdyby se znovu chytil.
2023-02-19 22:58:42
1. polčas bol lepší,v 2. polčase ubrali z tempa... striedanie Fati-Alarcón mal prísť už okolo 60. minúty...a mal dostať šancu aj Torre namiesto Roberta...ale výsledok poteší, len sme mohli dať aj viac a bolo by to krajšie