Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-26 21:30:01
Strasny futbal. Mohol som radsej pozerat Breznevov pohreb
2023-02-26 21:36:51
Xaviho stridania katastrofa tak ako doma s ManU, vonku v ManU a dnes zase katastrofa striedania... Xavi Xavi
2023-02-26 21:45:43
Najlepšie: nikto sa nezranil najhoršie: mužstvo bez napadania bez myšlienky ľuto mi Xaviho našu legendu ale dalo sa to čakať nevadi stale mame naskok v lige
2023-02-26 22:04:29
Nejhorší, že po tomto kole Real stáhnul o bod náskok i přesto, že taky ztratil a měl mnohem horší los.. To je jako Velká škoda a snad se u nás nejedná o delší sérii a hned to příště zlomime!!! Zápas raději nehodnotim..
2023-02-26 23:06:46
Najhoršie: prvý raz vystreliť na bránu v 80. minúte, toto sa okrem zápasu s Cadizom hrá prakticky od jesene, len vždy sa tam nejak kopol ten gól. Zase sa pomalá záloha, Busquets to neskutočne brzdí. Chápem, Fati bez formy, Torres bez formy, ale v tíme je ešte Alarcon. Takže kto na LW? Však Gavi. Torre tam zohrieva lavičku, nemá šancu sa ukázať. FDJ a pod ním Busquets, Garcia a Alba. Čo tam on má chudák robiť? Christensen napravo, aj keď vľavo hrá oveľa lepšie. Tie isté opakujúce sa vtákoviny.

Niekde je chyba, nemôže byť toľko hráčov bez formy. Keby takto hral Koeman, už je upálený. Bolo len otázku času, kedy sa lri takých výkonoch prehrá.
2023-02-27 00:05:45
Už som to tu písal asi 100krat Leo nám tu chýba jeho prihrávky góly celá jeho hra tu chýba a priame kopy tie ani nespomeniem
2023-02-27 03:25:32
Zbytočne tu nadávate na Busiho. Proti nám stačí jeden rýchli útočník a máme trable. My sme výstavná skriňa pomalých hráčov: Busi, FDJ, Garcia, Alonso, Roberto, Lewa... čo s tým môžeme hrať? Keď sa to skombinuje s našimi rýchlymi hráčmi: Raphina, Torres, Dembele, ktorý sú ale brutálne neefektívny, tak šance na presvedčivý výkon sú mizerné. Nám vyhovuje iba súper, ktorý sa z rešpektu stiahne a celý zápas bráni a takých už veľa nie je...
2023-02-27 06:53:03
Najlepsi bol Ferran, ktory potvrdil formu. Vytvoril 2 tutovky, 3 driblingy, 6 klucovych prihravok.
Najhorsi Kessie ktory sa zrejme schovaval a mal len 16 dotykov a Gavi ktory prehraval suboje, mal 18 strat a nevymyslel nic.