Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-11 00:05:54
Tebe chyba iskra uz 5 rokov ty slimak mrtvy te tvoje stahovacky a otocky su genialne ale komplet spomaleny vsetci co tam vyplakavaju co nehraju ze fati si sa psral z tej 10ky co ti dali tam ju po sezone mozes odovzdat komu patri a ty na skusy niekde mozes a pobalit aj umiverzala co mu vide jedno clasico aj ten kounde tomu ja tiez neviem prist na meno ten jak keby nafajceny bol ja som nevidel z toho chlapa este ani emociu nic ci co pekny uces ma neda sa nato pozerat
2023-04-11 03:20:15
Busi už minimálně dva roky tady nemá co dělat a pokud Busi ano tak jen aby předával zkušenosti mladým,ale rozhodně ne jako stavební kámen do základu ,jen naivka typu Xavi to stále nevid.....a co se týče roberta ten dle mého nikdy na Barcu neměl ! Dokud rád budou tihle hráči nikdy se nic nezmění.... fatiho prodat a s ním ferana, a ech šancí bylo už strašně moc a nic z toho
tunno Premium
2023-04-11 03:46:06
Dobre to povedal, taky nesutazivy (ne)timovy vykon.
2023-04-11 07:44:01
Kecy,kecy,rečičky. Vždy je nejaké osoravedlnenie
2023-04-11 08:55:23
busi včera zohral dôležitú úlohu -- sústavne sa hádal s rozhodcom, čím nás pripravoval o čas -- ešte som nevidel rozhodcu, ktorý by po protestoch kohokoľvek zmenil rozhodnutie
2023-04-11 15:20:20
Busquets Busquets. Nie iskra Vám chýbala. Včera Vám chýbalo absolútne všetko. Agresivita, pohyb, prihrávky, bojovnosť, vytrvalosť a hlavne chuť do zápasu!!!