Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-06-06 06:52:32
Podle mě na Barcu nemá. Šel by slušně zpeněžit. I kdyby 10-15m, tak to se počítá. Ještě cca 3 hráči za takovou sumu a můžeme přivést někoho solidního.
2023-06-06 08:36:31
Odchod.
Robí hrubky z ktorých hrozia góly. Takmer v každom zápase. Vzadu musia byť hráči, na ktorých sa dá spoľahnúť. Všetci ostatní si ako-tak môžu hrubé chyby dovoliť ale brankár a obrancovia nie.
Pivota hrať nevie a nie som si istý či máme priestor na to aby sme ho preúčali. Ale podstatné je, že tých hrubiek sa pravdepodobne nezbaví ani na tejto pozícii. Toto je Barcelona. Máme patriť medzí lídrov svetového futbalu - aj na lavičke by sme mali mať špičkových hráčov ktorí dokážu podať spoľahlivý výkon.
2023-06-06 08:54:52
Já bych ho podržel a neprodával. Potenciál v něm vidím
2023-06-06 08:59:59
Ale do riti. Keby bolo po Xavim, tak je kazdy jeho hrac nepredajny. Aj ked je nahovno. Nech mi niekto povie, cim tento hrac vyniká, aby hral za Barcelonu. Chapem, ze Xavi tak chce dat hracom najavo, ze su foleziti, pre timovy spirit atd...ale treba najst aj silu povedat, ze Ty mi nepasujes..si tu zial navyse a a si az 4.volba...konieckoncov tym, ze posle niekoho prec je aj signal Ansuovcom a inym, aby zabrali, lebo skoncia podobne. Nehovoriac o tom, ze sa usetri a uvolni miesto pre niekoho ineho, kto zvysi konkurenciu na danom poste
2023-06-06 09:35:52
Garcia... To je taký náš Harry.... Maguire. Pri ktorom trpnem vždy, keď má loptu v okoli vlastnej 16ky. Alebo keď sa snaží o "zákrok". Ktorý skoro vždy skončí žltou kartou.
2023-06-06 09:41:04
Predať za slušnú sumu a dať šancu tomu mladikovy Chadi alebo ako sa volá
2023-06-06 10:45:59
Za mňa pre neho hostovacka hoci aj na dva roky niekde do Portugalska alebo do nejakej lepšej ligy, nemám z neho pocit zeby bol úplne marny, robi chyby no stále si myslím žeby sa potreboval vyhrať a zlepší sa