Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-12-21 11:30:08
Neni Gavi, neni agresivita. Nechápem ale, prečo keď hrá Lewa úplne hov**, pokaždé ide dolu Felix. Keby dal dolu Lewu, myslím, že Felix a Torres by spravili viac. A obrana by asi potrebovala poriadne preplesknúť, lebo mi to pripadalo, že sa už aj Araujo spustil na úroveň Christensena. A rozhodne celý tým by mal začať trénovať strely na bránu.
2023-12-21 11:30:11
Tak hlavně ,že Lewandowsky se trápí skoro rok ,ale jeho nesundá .
2023-12-21 11:36:48
Tak práve včerajší zápas Lewu boI za mňa jeho najIepší za neviem aký čas.. Jasné, stáIe to ani zďaIeka nie je ideáI, avšak dokázaI vytvoriť 2-3 góIové šance, dostávaI sa do šancí, takže pozične to asi zvIádaI fajn... Samozrejme treba výrazne vyIepšiť efektivitu, aIe to nepIatí Ien pre neho, aIe skoro pre ceIý team...

AIe možno by som mu skúsiI dať niektorý zápas pauzu, respektíve ho po poIčase vystriedať a skúsiť dať na hrot/podhrot FéIixa, pretože ten je momentáIne viac stratený na krídIe ako Ferran, a to už je čo povedať..
2023-12-21 11:40:34
Nevie sa, či nahodou nemá Lewa nejaký dodatok v zmluve, ktorý by riešil jeho zapasovu minutaz? Lebo prečo nešiel namiesto neho včera (resp. poslednych par zapasov) Guiu mi je záhadou.
2023-12-21 12:19:19
Ja neviem prečo ho nenechá sedieť niekedy aj a max.ako striedajúci nech naskočí. Kľudne by som namiesto neho postavil Ferrana hoci to nie je čistokrvný hrot
2023-12-21 12:31:17
Včera ma veľmi milo prekvapil Roberto. Bol najlepším hráčom Barce a na počudovanie aj keď nie je typický zakončovateľ tak v plnej miere nahradil Lewandowského. Okrem dvoch gólov mohol byť nakoniec štvorgolový ak by bola vošla jeho hlavička v prvom polčase a brvno pred koncom zápasu.👍👍👍
2023-12-21 14:33:47
"Tento zápas sa mal skončiť 2:0 alebo 3:0" --> A keď som presne toto napísal už pred zápasom, niektorí proste museli zareagovať, ako keby ich názor mal automaticky vyššiu hodnotu. Keby nebolo tých dvoch veľkých chýb, presne to tak mohlo dopadnúť. A aj malo.