Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-01-28 16:22:21
Ja zase tipujem, že o tejto ságe nebude rozhodnuté do posledného možného dňa tejto sezóny. Príde mi to tak, že Laporta sa bude snažiť priviesť čo najlepšie možného trénera. Áno, viem o tom, čo povedal Klopp a viem aj o tom čo povedal Pep o treble ak ho vyhrá, čo bude ...
2024-01-28 16:54:23
To jsou panečku jména, co takhle Setien nebo Tata, je to vlatně jedno, eso typu Kloppa o nás nezavadí ani z rychlíku
2024-01-28 17:24:49
Já bych chtěl hlavně trenéra, co by už zkusil něco jiného. Žádný styl Barcelony na milion přihrávek, to se už nehraje. Nějaký styl kde se prostě maká a je spousta šanci. Tady se furt mluví o trenérovi co musí znát náš styl. Proč?
2024-01-28 18:32:24
Unai Emery je veľmi dobrý ale k nám je to len sen .
Ten čo dokazuje s AV je krása . Nepotrebuje špičkových hráčov aby nastavil latku tak vysoko že to hráči zvládajú . Každý hrá na svojom poste , nerobí z toho cirkus+ má obrovský rešpekt . Čo povie , tak aj bude a doteraz mi to všerko vychádza....

Je jedno kto sem príde , nikto nebude vedieť pozmeniť štýl hry v tomto klube , no myslím si že tento pánko a možno De Zerbi nato majú . Dať hráčom nový impulz a nebáť sa pritvrdiť na ihrisku
2024-01-28 19:43:11
Ak Xabi Alonso bude chcieť ísť do Liverpoolu tak je tu podľa mňa veľká šanca, že môžeme ukoristiť De Zerbiho, ten však nemá skúsenosti z LM a zároveň je otazka či by sem prišiel, bola by to pre neho výzva samozrejme, ale keďže skončil Klopp tak teoreticky každý tréner môže uprednostniť Liverpoolu pred nami hlavne kvôli finančnému stavu klubu, tréner Sociedadu nemusí byt zlá voľba, je skúsený aj v Európskych súťažiach a áno, aj keď niektorí ho tu nechcu, tak môže priniesť spolu so sebou Zubimendiho a tým by sme vyriešili 2 muchy jednou ranou, ak teda nepríde Kimmich🤷🏽‍♂️
2024-01-28 21:31:34
Počkajme si do leta kto bude voľným trénerom ale za mňa Klopp alebo Flick