Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-09 06:31:29
Najhoršie: prišiel Lewa a už sme v útoku strácali všetko, čoho sa dotkol. Hraje sebecky, ale pritom nevie urobiť 1 na 1, no púšťa sa aj proti dvom. V čom je ale veľmi viditeľný, váľanie sa po zemi a rozhadzovanie rukami a ten pád, čo vypadal, ako by ho v indickom filme vystrelilo cez čelné okno auta...
Najlepšie: mladíci si z Lewu neberú príklad a snažili sa ustáť tvrdú hru súpera po vzore Lea, Fermín, Guiu, aj Roque.. Lamal opäť parádny gól
2024-03-09 09:28:56
Medzi najhorsi by dom dal sj rozhodcu....piskal ako fukal vietor, hrozne...
2024-03-09 09:57:19
Podľa mňa bol najslabším článkom Barce Gundogan. Mne sa jeho výkony nepáčia už veľmi dlho a aj som ho tu už niekoľkokrát kritizoval, ale včera ma len utvrdil svojím katastrofálnym výkonom. Neuveriteľne mnohokrát stratil loptu v súbojoch s oveľa neskúsenejšími protihráčmi, množstvo nepresných alebo neadresných prihrávok, pomalý pohyb a čerešničkou na torte bola nepremenená penalta. Je síce pravda, že ani ostatní okolo neho nehrali absolútne nič, ale od neho sa ako od ostrieľaného hráča čaká kvalitný výkon a nie taký, ktorý patrí do tretej ligy!!!
2024-03-09 11:28:10
Nejlepší VTIP: Lewa hráčem měsíce února celé LaLigy 😂😂😂 To mě opravdu pobavilo, ale chápal bych to maximálně na silvestra nebo na apríl 🙄🙏

Nejlepší: Jako vždycky Yamal a Cubarsí. To jak Yamal vyrostl během zimní přestávky je neskutečné a můžeme se jen modlit aby se nezranil jako Gavi, Pedri, Fati a další mladé hvězdy ….

Nejhorší: Když si vezmu, že hrajeme cca 80 minut na vápně soupeře, je neuvěřitelné, že si nedokážeme vytvořit jedinou vyloženou šanci. - tedy krom Gundogana, který ji ovšem ihned lehkovážně zazdil. To je k zamyšlení…