Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2025-07-31 17:41:18
Viem že to bol "iba" prípravný zápas, ale aj tak si myslím, že dostávame veľa zbytočných gólov. Flick bude mať veľa práce zo zostavením obrannej formácie tak, aby sme inkasovali čo najmenej gólov. Zatiaľ ešte ma čas, ale LL je tu čo nevidieť a na Gamper cup už by mala hrať obrana v zložení, ktoré bude na 100% základom v LL a LM.