Viem že to bol "iba" prípravný zápas, ale aj tak si myslím, že dostávame veľa zbytočných gólov. Flick bude mať veľa práce zo zostavením obrannej formácie tak, aby sme inkasovali čo najmenej gólov. Zatiaľ ešte ma čas, ale LL je tu čo nevidieť a na Gamper cup už by mala hrať obrana v zložení, ktoré bude na 100% základom v LL a LM.
V obrane máme tých istých hráčov, čo v minulej sezóne, takže treba rátať s tým, že budeme inkasovať znovu dosť veľa gólov. Opak by bol príjemným prekvapením.
Jednoducho musíme streliť viac gólov ako inkasujeme.
Bleskovky
18 dní
Vieme, kedy Barcelona odohrá zápasy o Gamperov pohár
Jednoducho musíme streliť viac gólov ako inkasujeme.