Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
Bol dôvod, prečo Cancelo neostal v Barce a ten dôvod nezmyzol. Stále podáva nevyrovnané výkony a svoje nejlepšie roky už má za sebou, navyše to nie je ani vodcovský tip, čítanie hry tiež podpriemerné a ani smerom do predu to nie je žiadna sláva. Myslím si, že sme ho už nemali ťahať naspäť.