Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2026-02-17 08:16:05
To striedanie Raphinhu nebolo moc taktické. A Ferran ten mal ísť dole už v polčase.
2026-02-17 08:29:10
No Koundé je už dlhšie z formy, potreboval by oddych a podľa mňa aj keď by Balde dostal poriadnu konkurenciu, tak by sa ukázalo, že až taký dobrý nie je. Obrana ale celkovo je veľmi slabá a s tou vysokou obrannou líniou to vidieť 2 násobne. A ruka v ruke so strašnou efektivitou premieňania šancí sa niet čo čudovať posledným výsledkom. Je čas resetovať hlavy a zobudiť sa lebo kľúčová fáza sezóny je tu teraz keď sa neotrasieme z toho tak môžeme túto sezónu rovno zabaliť...
2026-02-17 08:39:19
Myslím že včera boli z formy všetci,nakoniec aj ja som išiel spať,na štastie,lebo nerrrvy
2026-02-17 08:52:08
kde je problem? Pedri, odkedy sa zranil, nemame stred pola...nemame nikoho, kto by ho aspon na 70% nahradil
2026-02-17 09:42:58
mali sa premenit sance v 1.polcase a vyhrali by sme. to je cela taktika:)
2026-02-17 11:04:53
Cancelo by to oživil tu pravou stranu podle mě….
2026-02-17 11:11:45
To nebyla obrana, ale cedník. To nebyl útok, ale impotence. Vůbec mi hlava nebere, co jsem včera viděl. Neviděl jsem zápas s Atletikem, ale 4 fíky v semifinále poháru a totální průvan ve včerejším zápase už je fakt k zamyšlení.
2026-02-17 12:49:12
Barca sa dostava do neprijemnej spiraly zlych vykonov a zlych vysledkov.
Chudak Garcia v brane.
Okrem neho je tam momentalne samy podpriemer, vratane Lamina.
Bohuzial momentalne nevidim nikoho, kto by zdvihol zastavu.
2026-02-18 08:54:59
Možno aj Flick prispel k prehre nesprávnou zostavou. Čítal som príspevok, s ktorým sa dá len súhlasiť. „Postavenie Daniho Olma do zóny organizácie hry, keď nezískava lopty, nič neprináša. Fermín takisto nezískal prakticky žiadnu loptu počas celého zápasu.“ Podľa názoru novinára Barcelona nemôže hrať so stredom poľa zloženým bez typicky defenzívnych stredopoliarov. Skúste o tomto polemizovať.......diky.