Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
Mam nazor, ze ak bude... vecer kedy nam vyjde vsetko a superovi nic, je jedno ci Bernal hrat bude alebo nie...
Vitajte späť! Prihláste sa do svojho účtu.
Nemáte účet? Zaregistrujte sa