Neviem, kto je tento nímand, ale nechápem admina, aby sem dnes - keď sa fanúšikovia z celého sveta tešia zo získania titulu - zavesil takéto úbohé vyjadrenia nejakého komentátora. Nepochopil som zámer. Mne sa to proste prieči zdravému a slušnému rozumu.
Skúsim ti to vysvetliť.
Tento podľa teba nímand - je novinár časopisu COPE. Tak už vieš kto to je.
Admin robí to čo každý deň a robí to prečo sem chodí väčšina fanúšikov - mapuje dianie v ESP médiach. Tak a teraz by si už mal aj vedieť zámer admina. Je taký istý ako každý iný deň.
Tento podľa teba nímand - je novinár časopisu COPE. Tak už vieš kto to je.
Admin robí to čo každý deň a robí to prečo sem chodí väčšina fanúšikov - mapuje dianie v ESP médiach. Tak a teraz by si už mal aj vedieť zámer admina. Je taký istý ako každý iný deň.