Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2026-05-12 14:55:15
Neviem, kto je tento nímand, ale nechápem admina, aby sem dnes - keď sa fanúšikovia z celého sveta tešia zo získania titulu - zavesil takéto úbohé vyjadrenia nejakého komentátora. Nepochopil som zámer. Mne sa to proste prieči zdravému a slušnému rozumu.
Simao Premium
2026-05-12 17:51:38
Ten Pena mal byt dvojkou, čo už dokonca aj v elche stratil post jednotky.. neskutočne talentovaný brankár..