Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2026-06-03 16:59:07
Za mňa by mal rozhodné odísť Casado, Christensen, Ter Stegen (ak to bude vôbec možné), a možno v prípade dobrej ponuky aj Balde. Roonymu by som dvere úplne nezatvaral, buď predaj s nejakou odkúpenie opciou alebo hosťovanie. Otázka je aj, čo s Iňakim Peňom...
2026-06-03 18:03:16
Ter Stegen by měl odejít. Christensen asi zůstane. Baletky nám chtějí vyfouknout Gvardiolu, Dumfries a Konaté.
snapshot Premium
2026-06-03 20:20:56
Ter Stegen, na tom mene sa zhodneme vsetci. Ak odide Roony, kto nahradi Yamala ked sa zrani?
Nuz a na koniec Christensen. Ak nepride posila do obrany, nechat ho.
No a za mna by mohol ist Olmo, nech pride Silva a Fermin to zaskoci rad.
Kounde tiez a priviest za neho nhradu