Za mňa by mal rozhodné odísť Casado, Christensen, Ter Stegen (ak to bude vôbec možné), a možno v prípade dobrej ponuky aj Balde. Roonymu by som dvere úplne nezatvaral, buď predaj s nejakou odkúpenie opciou alebo hosťovanie. Otázka je aj, čo s Iňakim Peňom...
Ter Stegen, na tom mene sa zhodneme vsetci. Ak odide Roony, kto nahradi Yamala ked sa zrani?
Nuz a na koniec Christensen. Ak nepride posila do obrany, nechat ho.
No a za mna by mohol ist Olmo, nech pride Silva a Fermin to zaskoci rad.
Kounde tiez a priviest za neho nhradu
Yamala nahradí Raphinha nebo Ferran. I když to pro Ferrana není ideální pozice, horší než Roony by to být nemělo.
Olma bych neprodával. Inteligentní, klidnej, kreativní, umí vystřelit z větší vzdálenosti... Navíc nevypadá, že by ho nějak tížilo, že nemá jistotu základu a nedělá tlaky.
Pokud někdo pošle za Koundého 60+ tak prodat, předminulou sezonu sice neměl konkurenci, ale letos to tak slavný nebylo a těžko říct, jestli je pravděpodobnější že se vrátí do původní formy nebo půjde dál dolů...
Za rozumnou cenu bych pustil i Baldeho. Cucurella na jeho místo by byla víc než slušná náhrada.
Bleskovky
18 dní
Vieme, kedy Barcelona odohrá zápasy o Gamperov pohár
Nuz a na koniec Christensen. Ak nepride posila do obrany, nechat ho.
No a za mna by mohol ist Olmo, nech pride Silva a Fermin to zaskoci rad.
Kounde tiez a priviest za neho nhradu
Olma bych neprodával. Inteligentní, klidnej, kreativní, umí vystřelit z větší vzdálenosti... Navíc nevypadá, že by ho nějak tížilo, že nemá jistotu základu a nedělá tlaky.
Pokud někdo pošle za Koundého 60+ tak prodat, předminulou sezonu sice neměl konkurenci, ale letos to tak slavný nebylo a těžko říct, jestli je pravděpodobnější že se vrátí do původní formy nebo půjde dál dolů...
Za rozumnou cenu bych pustil i Baldeho. Cucurella na jeho místo by byla víc než slušná náhrada.