Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
To bude posledné vystúpenie Lea a CR7 na MS. Verím tomu, že obaja na nich budú. A obaja zároveň urobia i rozlúčku s reprezentáciou. Len môj skromný názor.
Vitajte späť! Prihláste sa do svojho účtu.
Nemáte účet? Zaregistrujte sa