Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2026-06-26 07:39:35
Taky jsem překvapený, ne-li v šoku, že Atletico hraje obraně a on nemůže hrát ofenzivně. Škoda, že takto změnili taktiku s jeho příchodem.
2026-06-26 08:26:00
Milujem ked tretie strany (Keane) rozpravaju, co druhi maju alebo nemaju robit. Nema vobec paru co sa medzi atletmi a julianom stalo, mozno sa dohodli,ze ho pustia a teraz rusia slub, mozno nie. Pointa je ta,ze pokial nemas vsetky casti skladacky, a nie si priamo alebo aspon nepriamo zucastneny, tak bud radsej ticho. Netreba sa vzdy a zakazdym hrat na moralnu policiu a komentovat cudzie veci.
2026-06-26 09:16:20
na blvanie z celeho alvareza
2026-06-26 16:36:48
Už to začína byť dosť trápne celé. Naposledy sa takto správal Dembele a zas kvôli Barcelone. Barca by nemala takto kaziť svoje meno. Keď to nejde, tak to nejde treba hľadať inde. Alvarez za to nestojí. Nakoniec budú takto šaškovať celé leto a nakoniec z toho okrem trapasu nič nebude a v panike kúpia nejakého tragéda...
2026-06-26 21:15:48
Suhlasim s Kaneom !
A nesuhlasim s prichodom Alvaresa za každú cenu ani za vojnu s Atletmi
...