FC Porto, ktoré v utorok 28. novembra pricestuje do Barcelony na zápas 5. kola skupinovej fázy Ligy majstrov, cez víkend vyhralo ligový zápas s Vitóriou Guimarães, ale pre zranenia prišlo o troch hráčov.

Portugalský tím prehrával už v 17. minúte 0:1 a vyrovnať sa mu podarilo až v závere prvého polčasu vďaka gólu Zaidu v 39. minúte. Druhý a posledný gól zápasu strelil v 59. minúte Francisco Conceição a FC Porto napokon zvíťazilo 2:1. Víťazstvo však bolo vykúpené zraneniami strelcov Zaidu a Conceiçaa a veterána Pepeho. Do zápasu s Barcelonou však zostáva ešte nejaký čas.

Royal Antverpy, posledný súper Blaugranas v Lige majstrov, medzitým vyhral nad Standardom Liege 6:0 vďaka gólom Janssena, Ekkelenkampa, Muja, Ilenikhena a Balikwishu.

zdroj: mundodeportivo.es

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.