FC Barcelona prehrala na domácom ihrisku s Villarrealom 3:5. V tomto článku sa pozrieme na najdôležitejšie zaujímavosti a štatistiky týkajúce sa sobotňajšieho stretnutia.

@2010MisterChip: Barcelona dostala gól v 11 z posledných 12 zápasov.

@relevo: Gerard Moreno strelil svoj 118. gól v La Lige. Predbehol tak Ronalda Nazaria, ktorý v španielskej lige strelil 117 gólov.

@OptaJose: Tímy z piatich hlavných európskych líg, ktoré v roku 2024 inkasovali najviac gólov vo všetkých súťažiach: Barcelona 19 gólov v 8 zápasoch, Sevilla 13 gólov v 6 zápasoch, Frosinone 13 gólov v 4 zápasoch.

@2010MisterChip: 4 góly a 7 asistencií Gündoğana v 32 oficiálnych zápasoch za Barcelonu.

@OptaJose: Barcelona urobila v tejto sezóne vo všetkých súťažiach osem chýb, ktoré nakoniec skončili gólom. Z piatich najlepších európskych líg je v tomto smere horší len Brighton a Hove Albion (10).

@2010MisterChip: Pedri strelil svoj prvý gól v 13 zápasoch (od augusta proti Cádizu).

@OptaJose: Pedri sa štvrtýkrát po sebe podieľal na góloch v dvoch zápasoch La Ligy (gól a asistencia). Aktuálne prvýkrát od januára 2023, keď záložník strelil dva góly.

@LaLigaenDirecto: 25 zo 43 gólov Barcelony v lige (58%) padlo v posledných 30 minútach zápasu. Celkovo 12 v prvom polčase a 31 v druhom.

@2010MisterChip: Barcelona otočila výsledok zápasu (z 0:2 na 3:2) proti Villarrealu za 8 minút a 26 sekúnd.

@OptaJose: Gündoğan strelil gól a zaznamenal asistenciu v jednom zápase prvýkrát v 32 zápasoch vo farbách Barcelony.

@2010MisterChip: Guedesove góly proti Barcelone vo farbách Valencie: 0 v 10 zápasoch. Guedesove góly proti Barcelone vo farbách Villarrealu: 1 v 26 minútach.

@LaLigaenDirecto: Barcelona je tímom s najvyšším počtom pokutových kopov (2) zrušených po zásahu VAR v tejto sezóne La Ligy.

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.