vs. Murcia
o 1d 9h 43min
ČLÁNOK
článok

Samuel Umtiti takto opísal svojich vlastných spoluhráčov

14:46, 27. 12. 2016, MeeTee ROZHOVORY

Samuel Umtiti prišiel do Barcelony v priebehu leta, za veľmi krátky čas sa mu však podarilo získať si na svoju stranu trénerovu dôveru i fanúšikov. Pozrime sa spolu na to, ako francúzsky stopér opisuje svojich vlastných spoluhráčov.

Samuel Umtiti v rozhovore podľa denníka SPORT hovoril o kádri prvého tímu. Pri otázke na definíciu Gerarda Piquého muž hrajúci s číslom dvadsaťtri dlho neváhal. "Prezident," povedal Umtiti, ktorého odpoveď jasne značí, že dianie v okolí klubu dobre sleduje.

Je nutné pripomenúť, že Piqué svoje ambície kandidovať na post prezidenta už stihol verejne prezentovať, učinil tak v rozhovore pre TV3. O Javierovi Mascheranovi nepovedal bývalý hráč Lyonu nič originálne. "Šéf," odpovedal o argentínskom stopérovi, keď tak zopakoval jeho dobre známu prezývku Jefe.

Čo sa týka Andrésa Iniestu, Big Sam ho nazval "hviezdou". Stredopoliar z Fuentealbille dokonca Umtitiho počas prvých tréningov neprestával udivovať. "Má umenie robiť zložité veci jednoducho. Jeho vízia hry je neuveriteľná. Nemá problém so žiadnym protivníkom, predribluje každého ako Neymar, no s plnou kontrolou."

Napokon zadák komentoval Lea Messiho, ktorého označil ako "fenoména". Umtiti bez najmenších pochybností dodal, že rodák z Rosaria je "najlepším hráčom na svete".

Zdroj: sport.es
Foto: sport.es

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
22:04 27.12.2016 ∙ Michal017
- 8 +

Neskutečný sympaťák. Úžasný nákup

10:23 28.12.2016 ∙ quentin
- 5 +

Big Sam bol super nákup, to je už teraz jasné. Navyše, hoci je to mladý chlapec, v hlave to má tiež správne upratané. Prajem mu veľa zdaru a trofejí v drese FCB, a nech sa mu vyhýbajú zranenie:D

10:25 28.12.2016 ∙ quentin
- 3 +

Big Sam bol super nákup, to je už teraz jasné. Navyše, hoci je to mladý chlapec, v hlave to má tiež správne upratané. Prajem mu veľa zdaru a trofejí v drese FCB, a nech sa mu vyhýbajú zranenie:D

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login