vs. Murcia
o 0d 10h 1min
ČLÁNOK
článok

Bude sa história v prípade Bojana opakovať?

10:41, 27. 3. 2011, Lukas BUDÚCNOSŤ

Bojan Krkič, mladý útočník FC Barcelona má na posledné fázy sezón dobré spomienky a zvlášť na Villarreal, ktorému vie stále streliť nejaký ten gól. Dobrou správou je, že Bojan sa v posledných zápasoch chytil a verme, že v zápase proti Villarrealu na El Madrigal to potvrdí.

Zopakuje históriu?

V minulej sezóne strelil Bojan do odvety pohára proti Cultural štyri góly a potom sa do čierneho netrafil až tri nasledujúce mesiace. Prvý gól po tejto prestávke dal do siete Stuttgartu v Lige Majstrov a následne do konca sezóny strelil v lige sedem gólov.

V tejto sezóne sľubuje niečo podobné. Do 12. decembra strelil štyri góly a než pridal piaty, opäť prešli tri mesiace. Po góle do siete Sevilli o týždeň na to pridal aj svoj šiesty presný zásah v sezóne proti Getafe.

Premiérový gól proti Villarrealu

Vo veku 17 rokov a 52 dní sa Bojan Krkič stal najmladším hráčom FC Barcelona v jej histórii, ktorý strelil v jej drese gól. Stalo sa to v 8. kole v sezóne 2007/2008 proti Villarrealu. Zápas na El Madrigal bol pre mladého útočníka pamätným, podobne ako zápas s tým istým súperom aj v minulej sezóne.

Tri dni po prehre s Interom Miláno v Lige Majstrov čakal Barcu ťažký zápas na El Madrigal. Guardiola vtedy do zápasu v základe poslal k Messimu Bojana a na lavičke nechal Ibrahimoviča. Mladý Španiel sa trénerovi odvďačil prekrásnym gólom a po zvyšok sezóny nastupoval v základe.

zdroj: fcbarcelona.cat

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
Zatiaľ žiadne komentáre. Môžeš napísať prvý!!!
Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login