Druhé kolo La Ligy je za nami a prinieslo aj prekvapenia, pretože z trojice hlavných favoritov na titul v Primera Division je 100% už len Barcelona. V prvom kole totiž body stratilo Atlético Madrid a teraz Čierny Peter zostal v rukách Los Blancos.

Valencia včera večer potvrdila, že to na Real Madrid vie, pretože z Bernabea si dokázala uchmatnúť bod za remízu 2:2. Real však stratil 2 body hneď na začiatku súťaže, čo iste nie je v súlade s očakávaniami. Zápas sa pritom začal vyvíjať dobre, keď Asensio už v 10. minúte otváral skóre zápasu. Valencia každopádne kontrolovala Solerom, ktorý vyrovnával na 1:1 necelých 10 minút na to. Smoliarom bol však Benzema, ktorý nevyužil hneď niekoľko skvelých šancí. A prišiel trest v 77. minúte, pretože Kondogbia dokonca poslal svoj tím do vedenia. Hrdinom bol nakoniec Asensio, ktorý v 83. minúte dokázal aspoň vyrovnať na konečných 2:2. V tomto smere si môže vedenie Blaugranas búchať hlavou o stenu, keď Asensio kvôli jeho neschopnosti nakoniec prestúpil práve do Realu.

Gólové hody zas fanúšikovia videli na štadióne Las Palmas, kde hralo Atlético Madrid. To v prvom kole zaváhalo, keď podobne ako Real remizovalo 2:2. Teraz tak nenechalo nič na náhodu a do súpera sa pustilo zhurta, veď už v 5. minúte po góloch Correu a Yannicka vyhrávalo 2:0. V druhom polčase síce znížil Calleri na 1:2, no potom úradoval Koke, ktorý strelil 2 góly a posledný piaty v závere zaznamenal Thomas.

Katalánci dokázali na pôde Deportiva Alavés zvíťaziť 2:0 a posunuli sa tak o 2 body pred svojich súperov v boji o titul. Tabuľku však nevedú, pretože skvelý vstup do sezóny zaznamenal Real Sociedad. Ten podobne ako Barca úvodnú dvojicu zápasov vyhral, no nastrieľal viac gólov. Atlético a Real sú zatiaľ na 4. a 5. pozícii. Prekvapením súťaže je zatiaľ Villarreal, ktorý v dvoch zápasoch doteraz nestrelil ani gól a po dvoch prehrách je predposledný.

zdroj: forcabarca.sk

jogabonito

-34
2017-08-28 09:29:29

Nemozem si pomoct, ale podla mna az na strelu neni Assencio az tak vynimocny a padat mu to tam nebude stale.

2017-08-28 09:34:25

neni vynimocny? paradny dribling, vedenie lopty, strela aj prihravky. paradny hrac, mozme si len buchat hlavu o stenu ze sme ho nekupili ked sa dalo

2017-08-28 10:06:03

Ano ma este dobry tah na branu, ale v ostatnych veciach co si napisal je priemerny. Uvidime ked nebude v takej psychyckej pohode ako teraz, ked mu nebude vychadzat kazda strela, ale trafi par krat zrd, alebo vedla.

Vojta_FCB

16
2017-08-28 09:38:54

Souhlasim, krom střely ma neskutecny dribling a vedeni mice, ma 21 let, myslim si ze muze a i bude jednou nejlepsi, je skvely...

Mates19

11
2017-08-28 10:19:39

Ty si dobrý pacient :D :D Asensio momentálne schová do vačku momentálne 99% futbalistov neskutočný prehlad dribling strela Zubizaretovi treba ísť dať s prepáčením koko... po čele zato že sa vysrali na neho a doniesli "legendárneho" Douglasa

MAESTROOO

15
2017-08-28 09:31:50

Zatiaľ som spokojný Betis doma síce povinná jazda ale Alavés vonku je veľmi nevyspytateľný súper skóre 4:0 , 6 bodov vzhladom na predvedené výkony musíme byť spokojný lebo to mohlo byť aj horšie ani nie tak s Betisom ako s Alavesom tak to dosť škrípalo. Pozeral som včera Real Asensio si myslím že dá veľmi rýchlo zabudnúť na Ronalda !