Arthur Melo si dnes odkrútil premiérové minúty v drese Blaugranas. Barcelona v prvom prípravnom zápase sezóny zdolala Tottenham 5:3 po penaltovom rozstrele, keď zápas sa v riadnom hracom čase skončil nerozhodne 2:2. Brazílčan odohral skvelých 45 minút a svoj výkon korunoval fantastickým gólom!

2018-07-29 12:17:48

Jako první zápas a tak supr výkon? On vůbec nezdržuje hru, dává to od nohy, hnedka se zase nabízí, kdyby nebylo komu jinýmu dopředu dát. Tohle je ta správná motorová myš a doufám, že ho Valverde bude dávat do základu, protože pak to bude Lea Messiho hrozně moc bavit, to si pište.

Milan87

2
2018-07-29 15:33:22

Arthur super výkon a po couthinovi druhý brazilec co to tam vie vypálit aj s 30tich metrov z druhej vlny. Výborný pohyb na ihrisku a přehled v hre. Super výkon akoby th už hrál predtym

barcelonista29

3
2018-07-29 16:28:26

Z 30 metrov? :D veď to bolo skoro z hranice šestnástky a Coutinho má fantastickú strelu z hranice max 25m od brány :D nespomínam si na gól, ktorý by dal z väčšej diaľky.

Ortiz

-4
2018-07-29 17:13:39

Aha :D v tom pripade jsi ani nevedel kdo to je, kdyz hral jeste v Liverpoolu

2
2018-07-29 18:08:51

:D koľko gólov si pamätáš, ktoré dal z tridsiatich a viac metrov? Z takej vzdialenosti góly padajú veľmi sporadicky.