Inter toho v poslednom zápase na Camp Nou veľa neukázal a dnes večer to rozhodne bude chcieť zmeniť. Kataláncom sa zas na európskom fronte na výjazdových zápasoch nedarí, čo znamená, že nás v Taliansku čaká veľmi zaujímavý zápas. Sledujte ho spolu s nami naživo!

6.11.2018, 21:00, Liga majstrov
Góly: 87. Icardi – 83. Malcom. ŽK: 85. Brozović (INM), 88. Perišić (INM) – 43. Rakitić (BAR). Rozhodca: Marciniak S..
Videli sme fantastický futbal, ktorý sa skončil deľbou bodov. Barcelona sa zásluhou Malcoma, ktorý bol v hre len dve minúty, dostala do vedenia, ktoré jej nevydržalo do konca. V 87. minúte Icardi zabezpečil Milánu aspoň bod. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Dovidenia a dobrú noc.
90+3' Koniec zápasu.
90+3' Stretnutie odchádza do minulosti.
90+2' Oficiálne prebieha posledná polminúta duelu. Protagonisti sa nehrnú dopredu. Vyzerá to na spravodlivú remízu.
90' Szymon Marciniak sa rozhodol nadstaviť tri minúty. Príde ešte rozhodujúci zásah niekoho z tímov?
89' Je cítiť napätie tesne pred záverom zápasu. Z toho pramenia žlté karty, na čo by si mali mužstvá dať pozor.
Zltá karta 88' Žltú kartu dostáva Ivan Perišić (Inter Miláno).
Gól 87' Inter dal gól! Fantázia v pohybe! Icardi dostáva hľadisko do ošiaľu i varu. Podarilo sa mu tri minúty pred skončením základnej hracej doby vyrovnať.
86' Samir Handanovič previedol niekoľko skvelých a istých zákrokov, no nakoniec aj tak inkasoval. Pravdepodobne sa z neho stane smutný hrdina súboja.
Striedanie 85' Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Marcelo Brozović, prichádza Lautaro Martínez.
85' Nervozita sa stupňuje. Domáci kouč pristupuje k striedaniu previnilca.
Zltá karta 85' Žltú kartu dostáva Marcelo Brozović (Inter Miláno).
Gól 83' Barcelona dala gól! Náhoda alebo istota? Neuveriteľné! Malcom ešte len pred dvomi minútami vybehol na ihrisko a už strieľa dôležitý gól Barcelony! Tak tomu sa povie žolík ako vyšitý. Luis Enrique mal očividne šťastnú ruku.
Striedanie 81' Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Matteo Politano, prichádza Antonio Candreva.
Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Ousmane Dembèlé, prichádza Malcom.
81' Bude sa dvojnásobne striedať. Nová krv "vtečie" na trávnik obojstranne.
80' Inter Miláno dáva všetko do defenzívy. Hrá doma, ak sa naskytne možnosť útočí a určite chce súperovi pripraviť prvú prehru v Lige majstrov.
79' Srbský ochranca svätyne je dôležitým článkom Milána od začiatku zápasu.
77' Barcelone rohové kopy nejdú. Handanovič sa nemusel veľmi namáhať a bez akýchkoľvek problémov berie loptu vo vzduchu do náručia.
75' Štvrťhodina ostáva do záverečného hvizdu. Asi víťaza nespoznáme. O tom je však predčasné polemizovať, za pätnásť minút sa môže čo – to stať.
Striedanie 74' Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Arthur, prichádza Arturo Vidal.
74' Enrique cíti šancu na úspech. Z toho dôvodu prvýkrát využíva možnosť striedať.
72' Coutinhov roh neznamenal pre bránu Interu žiadne ohrozenie.
71' Druhá časť prináša kvalitný futbal. Už to nie je o jednom tíme, ale obojstranne sledujeme šance. Chýba však tomu nejaký moment prekvapenia, alebo väčšia presnosť.
70' Domáci zvolili rýchle rozohranie kopu.
69' Politano chcel vytvoriť možnosť na gól, ale hostia jeho úmysel prečítali a loptu zblokovali. Výhodu rohu získava Miláno.
68' Brankár hostiteľov má čo robiť. Na nedostatok práce sa rozhodne nemôže sťažovať, ba dokonca si užil ovácie zaplneného hľadiska. Dokázal zneškodniť šancu Dembeleho.
66' Inter sa začína osmeľovať a zrejme zistil, že betónovať sa mu neoplatí. Stále je to o vychýlenej muške oboch aktérov.
65' Politano zahodil nemožné! Chýbali centimetre, aby hlavou prekonal ter Stegena!
Striedanie 63' Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Radja Nainggolan, prichádza Borja Valero.
63' Handanovič zarmútil Coutinha. Lopta smerovala za čiaru a bude sa kopať roh. Zároveň dochádza k prvej zmene v zostave Milána.
62' Zápas na vážkach. Inter odoláva tlaku Barce, tá zasa útočí zo všetkých uhlov trávnika. Je čoraz viac bližšie k tomu, aby otvorila gólový účet.
60' Ivan Rakitić dáva prednosť aj hre! Z výborne načasovaného pasu však zakončoval do stredu brány, čo by mohlo znamenať, že to nemohlo narobiť problémy brankárovi Milána, ale ten musel pohotovo reagovať, aby udržal bezgólový stav! Pekný okamih.
58' Na celkom pekný center si najlepšie dokázal nabehnúť Lenglet, ale jeho hlavička si cestu do brány nenašla.
57' Väčší tlak, ktorý si teraz vytvorila Barcelona. V krátkom slede bude zahrávať už tretí roh.
56' Alba poslal loptu do hradby domácich tiel. Nasleduje ďalší rohový kop zástupcu španielskej La Ligy.
55' Philippe Coutinho je príliš aktívny, resp. najlepším hráčom Katalánska na ihrisku.
54' Je vysoko pravdepodobné, že sa Enrique čoskoro odhodlá k striedaniu Rakitića.
53' Obraz hry sa prakticky nemení. V tom, čo predvádzala Barca od druhej polovice prvého polčasu, pokračuje doteraz.
52' Perišić už už vytváral skvelú šancu, ale hosťujúci brankár bol úspešnejší!
51' Nešťastník Suaréz sa neustále tlačí ku gólu, ale ani teraz mu to nevyšlo. Dopustil sa útočného faulu.
50' Poliak s píšťalkou v ruke sa nad ním zľutoval a neohodnotil jeho zákrok ako surový.
49' Ajaj...Rakitić dnes už jednu kartu videl a mal by si dávať pozor, aby po nedávnom východe zo šatne, do nej neputoval opätovne a natrvalo.
48' Nekompromisným štýlom sa prezentovali hostia. Vášne ale neprepukli do ostrejšieho konfliktu.
47' Bude sa na konci tešiť Škriniarov Inter, alebo hviezdna Barcelona?
46' Začal sa druhý polčas.
Druhý polčas sa začne o 22:00.
Veľmi vyrovnanú hru nám priniesol úvodný polčas. Hlavnou postavou doterajšieho priebehu je jednoznačne Luis Suaréz, avšak nie v dobrom. Štyri šance, ktoré nevyužil ho budú strašiť ešte dlho. Miláno je viac zamerané na bránenie, Barcelona mašíruje dopredu. Druhý polčas bude určite kvalitný i napínavý.
45+1' Prvý polčas sa skončil.
45' Marciniak nebude nič nastavovať a prvý polčas smeruje do finále.
44' Nielen zlepšený prejav, ale už aj karta "vyskočila" na konto Barcelony. Skôr by som čakal opak, nakoľko Inter je tým, ktorý by mal pridať.
43' Okrem žltej karty si Marciniak pre istotu do zápisníka poznačil nejakú poznámku.
Zltá karta 43' Žltú kartu dostáva Ivan Rakitić (FC Barcelona).
43' Suaréz, Suaréz...toto meno budem dlho spomínať. Znova mal na kopačke ideálnu možnosť na skórovanie, ale ani do štvorice sa to nepodarilo.
42' Handanovič nemusel vyťahovať zákrok po tom, čo jeho bránu ohrozil Coutinho.
41' Opäť Asamoah hlavnou postavou pri pískaní rozhodcu.
40' Suaréz sa nemieni uspokojiť a stále to skúša všetkými možnými zbraňami. Tentoraz mu stál v ceste protivníkov hráč.
39' Blíži sa záver prvého polčasu a s ním možno príde aj gól. K nemu majú bližšie Španielčania.
38' Coutinho sa s loptou nemaznal a z veľkej diaľky ju napálil na domácu bránku. Handanovič si ju pritiahol na hruď.
36' Menší náznak zmeny herného systému zverencov Luisa Enriqueho, ktorí sa snažia hrať na krátke prihrávky s vyhliadkou na rýchly úder.
35' Dovolím si však tvrdiť, že toto stretnutie bude pravdepodobne o jednom góle. Aby v konečnom účtovaní nemrzelo Barcu, resp. Suaréza, aké príležitosti už stihol zahodiť.
34' Polhodina sa niesla v znamení života či šancí, no momentálne je to akási hluchá pasáž.
32' Mužstvá sa od úvodu "zahryzli" do centrovaných lôpt, ktoré želané ovocie neprinášajú. Možno by to chcelo viac kombinácii, ale nie zase hrať všetko na krásu.
31' Neskutočné, čo to ten Suaréz predvádza! Tretia čistá šanca, z ktorej sa mýlil! Na hráča jeho kvalít je to až absurdné!
31' Hostia získavajú výhodu rohu.
29' Barcelona začína byť trošku aktívnejšia, z čoho pramenia šance, zaváňajúce gólom. No Coutinhovej strele akosi chýbala presnosť.
28' Suaréz nateraz mal smolu na vyložené tutovky, Icardi na ofsajdy. Za necelých tridsať minút sa ho dopustil druhý raz.
27' V akcii sa ocitol aj domáci gólman Handanovič. Ten sa vyznamenal, keď nedovolil letiacej lopte z kopačky Busquetsa doletieť do pokutového územia.
27' Čochvíľa sa súboj veľkoklubov prehupne do polhodiny hry.
26' Zo šance nič nebude. Jeden z hráčov Barcelony loptu poslal do bezpečia.
25' Prvýkrát si zahrá rohový kop aj Miláno.
24' Podobným spôsobom napodobnil Suaréza Rakitić.
23' Snáď sa ešte dostavia chvíle paraguajského útočníka v službách "kataláncov", ale s gólovým efektom.
22' Luis Suaréz si dnes asi obul zlé kopačky! V prvom prípade v nedávnej šanci jeho pokus minul brvno brány, teraz mieril tesne vedľa pravej tyče!
21' Obrana talianskeho klubu zatiaľ stojí pevne na nohách. Odvrátila centrovanú loptu.
20' Ten istý futbalista nekonal v súlade s pravidlami. On bol však iného názoru. No pánom na trávniku je rozhodca, ktorý celú situáciu rieši po svojom. Asamoahovi sa jeho verdikt evidentne nepáči.
19' Asamoah premárnil celkom sľubnú šancu, keď sa lopta doslova doplazila k nemu, ale následný pokus letel vedľa ľavej žrde. Škoda pre Miláno.
16' Inter dostal k dispozícii štandardnú situáciu, s ktorou Politano nenaložil k spokojnosti.
15' Marciniak je nútený použiť píšťalku. Lenglet si počínal veľmi tvrdo a nasleduje dohovor zo strany rozhodcu.
13' Už aj šance sa vyrovnali, ale divákom chýba základné korenie, ktorým sú góly. Je však pred nami ešte dostatok času a skóre sa môže hocikedy meniť.
12' Druhá hviezda katalánskeho veľkoklubu Suaréz sa prezentoval fantastickou delovkou! Tá presvišťala ponad brvno brány Interu!
11' Nainggolan nemal zlý úmysel a pokúšal sa o dobrý center, ale ter Stegen bol v správny čas na správnom mieste. Stav sa teda nemení.
10' Máme za sebou deväť a pol minúty stretnutia na San Sire.
8' S odkopom Vecina si nevedel poradiť Alba. Lopta mu odskočila na ruku, na čo ihneď reagoval poľský rozhodca.
7' Domáci Vecino to mierne prehnal s agresivitou. Marciniak nariadil priamy kop. Uvidíme, ako dopadne táto príležitosť.
4' Loptu si postavil Coutinho, no nezrealizoval to tak, ako by chcel.
4' Roberto poslal skvelý center do pokutového územia, no domáca obrana prípadnú hrozbu odvrátila na rohový kop.
3' Za tri minúty už sme videli ofsajd a aj úvodnú šancu hostí.
2' Dembele skúšal pozornosť domáceho brankára Handanoviča. Ten si dal pozor.
1' Prvé previnenie v rámci pravidiel zo strany Interu Miláno. Podľa postranného rozhodcu bol Icardi v ofsajde.
1' Stretnutie sa práve začalo.
Duel povedie poľský arbiter Szymon Marciniak.
Vážení priaznivci Ligy majstrov. O pár minút sa nám začne súboj medzi interským Milánom, v ktorom nastúpi aj náš reprezentant Milan Škriniar a španielskou Barcelonou. Hostia z Katalánska nepricestovali s kvartetom hráčov, ktorých sužujú zranenia. Najväčšia hviezda Lionel Messi laboruje so zlomeninou ruky.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

2018-11-06 21:12:07

Môžeš mi poslať link na ktorom sa dá zápas pozerať?

ttominho91

-2
2018-11-06 21:49:25

Proč se u vas na SK v posledni době tak moc zdrobňuje? Nic ve zlém, jen je to zvláštní... samé cukríky, šalátíky, loptičky.... :)

-1
2018-11-06 22:18:31

fajnovuke ruzovucke dresiky ma tak trocha svoj vyznam...staci popremyslat, s nejakym vseobecnym zdrobnovanim to momentalne nema nic spolocne

2018-11-06 21:28:19

Dembele sa mi zatiaľ páči behá snaží sa niečo vymyslieť,pýta si loptu, ja viem že je začiatok ale tak celkom sa snaží.

The_Gombi

11
2018-11-06 21:29:19

Suarez len kritizuje Dembeleho... Takto mu na sebadôvere nepridá.

2018-11-06 21:48:25

Napr. na Suarezovi vidim bojovnosť, vidím že chce dať gól, pýta sa loptu, behá, napáda, kombinuje ale keď to porovnám s Dembelém... Stratí loptu a ostane stáť alebo sa prechádza... Ok, dobre, aspoň sa snaží dávať prihrávky cez obranu, ale koľko ich prešlo?

Messinho

8
2018-11-06 21:48:55

Dembele zatím hrůza, všechno kazí, kromě jedné situace, kdy přechcal 2 obránce, když naznačil střelu.

CPuyolS

7
2018-11-06 21:50:05

Inter jsme k ničemu nepustili, doufám a věřím v gól do sítě domácích.

Messinho

7
2018-11-06 21:52:14

A Suarez je dneska na mokrém trávníku těžkopádný, ale aspoň se snaží. Za sucha by už aspoň jeden dal :D

Grent

-3
2018-11-06 21:52:39

dembele zatial dobre, na konci polcasu mal nevydarenu 5minutovku ale inak hra fajn .. neviem co tu kecate ze nehra dobre, viac by som skor cakal od countiha, uz niekolko zapasov hra pod svoje moznosti ..
okolo 60 minuty by som tam vypustil semeda a cca 70 vidala, nech to trochu rozhýbu :)

Grent

-1
2018-11-06 22:00:55

ale pome ich minuskari :D coze sa nelubi... ze niekto vie kritizovat aj ineho okrem dembeleho :D

FCBCN

0
2018-11-06 21:53:17

Suarez zobral gól Dembelému? Nejak to neopakovali, ale sa mi to zdalo že to šlo vedľa brankára keby to pustil...

Jestper9

-11
2018-11-06 21:53:28

Dembeleho priblem nie je to, ze casto straca a kazi. Ale on stale. Nic nevie. V nemecku obskakovanim mohol vypiect a obrancom. Skuseny postoji a zrazu aj on ostane stat a nwvie co. A telo na telo suboj ke v riti s tou chabou schrankou. Skriniar ho skoli pekne. Obranca o par trued inde ako twn za 140mega utocnik. Lopta meter os beho a nezabijuje. Lopta pomaly padacik par centy ho minie a keby pobehne ma ju. Nie necha. Lemrak nepodareny. Boze tolke prachy.bobhajujte ho ale kludne. Lepsi ako Neymar ak bude hravat. No... Cim dalej tym horsie

2018-11-06 21:59:06

mobil a hrubsie prsty. k tomu nasraty som...

Petros

1
2018-11-06 21:53:30

presujeme dobře,Inter ma stejne katastrofalni nahrávky jako my ,takze získáme dost balonu ,ale místo toho ,abychom to vyuzili k rychlemu brejku,tak opet uspavacka .A nechapu jednu věc,kterou vidim uz dlouho ,my si nedáme poradnou prihravku do behu ,vždy hrac ,na kterého nahrávka jde,tak musí zastavit nebo se pro ni vrátit a sleduji to uz pekne dlouho

ace67

1
2018-11-06 21:54:08

Cukrík je cukrík,zdrobnelina je cukríček môj milučký .

2018-11-06 21:59:51

ripple,is mne ide super v HD,ale neviem či sa chceš pozerať na Demba v HD,na neho je dnes aj SD veľa

2018-11-06 22:12:48

Zatím vůbec záloha neexistuje... žádný kreativní hráč můžete me uminuskovat, ale ten Arthur co předvádí by dokázal i puig.. to je jenom sama prihravka na stranu a dozadu sakra.... zatím se mi moc nelíbí Arthurova hra jenom sama prihravka na jistotu nesnaží se vůbec tvořit... a zkuste mi tu někdo říct ze to tak není

Pader

-2
2018-11-06 23:10:19

no ne žeby sa mi nepáčila Arthurova hra, ale neviem čo na Ňom každý vidí... veď kolmice tam nemá, len prihrávka dozadu a na stranu... veď to by dal aj daky dedinsky futbalista... môžte ma uminuskovať, ale aj mi do odpovede dajte niejake video abo čo kde Arthur vytvoril brejk alebo niejakú dobrú akciu... lebo ja vidím len sama prihrávka do zadu a k Albovi na stranu..

Jano99

-1
2018-11-06 22:16:08

Busquetsove kolmice si si nevšimol doteraz??

MessiJeBuh

-1
2018-11-06 22:20:17

Busquets je defenzivní záložník od něho neočekávám ze bude tvořit hru ale pokud jo tím lépe jeho práce je zastavovat protiútoky a prace Arthura a rakitica je tvořit hru což zatím nedělá ani jeden a Arthur ten jede sám přihrávky na jistotu žádná kreativnost od něho od té doby co přišel

JedineBARCA

9
2018-11-06 22:20:32

Ja neviem čo sa vám stále niektorým nepáči veď hrajú dobre,koľko krát bol Inter pri našej bráne?? Tri krát za celý zápas veď aj šance sú už len tie góly chýbajú no ale stále sa niektorým tu niečo nepáči hrozné.

MessiJeBuh

3
2018-11-06 22:25:08

Promiň ale máme 2 hráče co stojej přes 150mega a pořad nevyhravame a nedokážou udělat rozdíl nebo potahat Team což je smutný

Roni957

-7
2018-11-06 22:22:07

Nech da suarez aj 80 golov za sezonu ale je to nesynpsticky kkt trafi hned prveho spokuhraca co mu bezi oproti a namiesto toho aby sa snazil loptu vybojovat s5 tak zacne rozhadzovat rukami jak primitiv

The_Gombi

-4
2018-11-06 22:24:29

Vôbec sa mi nepáči naša hra. Také bez myšlienky, dominancie to je. Piqueho musím pochvaliť dnes, bez chyby, Alba klasika, nechápem jak dokáže toľko behať :D Naopak Suarez ma dnes štve že všetko len komentuje, háda sa...ruka,faul, lopta nebola za čiarou, každý dotyk dembeleho... Ja súhlasim že vôbec neočaril dnes ale preháňa to už.. Snáď dá gól a upokojí sa už.

MessiJeBuh

-1
2018-11-06 22:26:45

Konečně je tu člověk co vidí to samé jako já hra bez myšlenky dominance atd.. strašně nudný fotbal

JedineBARCA

12
2018-11-06 22:37:08

Ja neverím on dal hrať Malcoma čo sa stalo??

2018-11-06 22:43:09

Pri góle komentátor pise že L.Enrique mal šťastnú ruku dnes ????????????????????

Dr-QQ

1
2018-11-07 12:01:02

Nielen tam, Enrique trikrát striedal miesto Valverdeho. :-)

The_Gombi

6
2018-11-06 22:43:45

Prvý gól nemohol lepšie načasovať, bravó Malcom ????

2018-11-06 22:44:41

Že presne to je hrozné aký je niekedy futbal nespravodlivý ale poďme ešte vyhrať

2018-11-06 22:51:59

najhnusnejsi koniec zapasu od barcelony aky len mohol byt po tom ako dostali vyrovnavaci gol to posranci vystraseny zabalili a prestali utocit a isl ito uhrat na 1:1 toto by sme pred 5 rokmi teda nevideli ani omylom

jipi

5
2018-11-06 22:55:07

a co cakas ze vsetko by sme nahrnuli do predu a nahodou dajaka chybna prihravka dostali by sme gol a by sme boli vo velmi zlej situacii do dalsich zapasov

2018-11-06 22:54:06

3 minuty do konca a oni nedokazu udrzat stav.........

Grent

0
2018-11-06 22:55:30

skoda ze si len sedel znova sedel pred telkou na gauci .. neviem preco ta ten valverde tolko prehliada, s tebou by nikdy nedotali gol .. patris do zakladu <3

LaBrie

0
2018-11-07 07:51:08

Ty mudrlant, to nie je prvy raz co par minut pred koncom neudrzime stav. A ze by tak strasne tlacili.....hlavne ze boli zmatky v obrane.

Jestper9

5
2018-11-06 22:55:26

bol to koniec zapasu. nezabalili nic. proste nestihli uz a nemali dovod bezhlavo utocit. pre nas v poho vysledok

GabrielSVK

-3
2018-11-06 22:55:35

Inak Dembelé podľa mňa slabota. Hráč za 100 miliónov či koľko musí toho ukázať jednoznačne viac.

Jano99

-1
2018-11-06 22:57:24

Do kedy chcete vyťahovať to že dembelé stál cez 100 miliónov?

Jestper9

4
2018-11-06 22:58:12

nechapem inak, preco tu niektori na coutinha pindate. dokonca, ze dembele hra lepsie... coutinho tahal, tvoril a niekolko krat viacerych presiel, ale nemal komu... malcom super, ze dal gol a aj o tu loptu bojuje. dnes najslabsie dembele. znova. nic nic nespravi okrem stratenia lopty