INTER MILÁNO
1 FT 1
Liga majstrov UEFA; Utorok, 6.11.2018; 21:00 SELČ
FC BARCELONA
Milan Škriniar bol hrdinom Interu v zápase proti Barcelone Milan Škriniar bol hrdinom Interu v zápase proti Barcelone
Milan Škriniar bol hrdinom Interu v zápase proti Barcelone
7.11.2018 adfa 2192x 19
Tréner Interu Miláno oznámil cenu Milana Škriniara Tréner Interu Miláno oznámil cenu Milana Škriniara
Tréner Interu Miláno oznámil cenu Milana Škriniara
7.11.2018 Lukas 3461x 30
Vidal: Dúfam, že vyhráme Ligu Majstrov Vidal: Dúfam, že vyhráme Ligu Majstrov
Vidal: Dúfam, že vyhráme Ligu Majstrov
7.11.2018 Lukas 1897x 3
Inter Miláno 1:1 Barcelona: Hodnotenie hráčov Inter Miláno 1:1 Barcelona: Hodnotenie hráčov
Inter Miláno 1:1 Barcelona: Hodnotenie hráčov
7.11.2018 Lukas 3048x 34
Busquets: Počas Messiho absencie sme všetci urobili krok vpred Busquets: Počas Messiho absencie sme všetci urobili krok vpred
Busquets: Počas Messiho absencie sme všetci urobili krok vpred
7.11.2018 Lukas 1319x 2
Barcu prišla o víťazstvo kvôli mizernej efektivite Barcu prišla o víťazstvo kvôli mizernej efektivite
Barcu prišla o víťazstvo kvôli mizernej efektivite
7.11.2018 Lukas 1325x 4
Malcom: V Barcelone sa chcem zapísať do histórie Malcom: V Barcelone sa chcem zapísať do histórie
Malcom: V Barcelone sa chcem zapísať do histórie
7.11.2018 Lukas 1765x 18
Malcom za 2 minúty predviedol to, čo Dembélé za 80 minút nedokázal Malcom za 2 minúty predviedol to, čo Dembélé za 80 minút nedokázal
Malcom za 2 minúty predviedol to, čo Dembélé za 80 minút nedokázal
7.11.2018 Lukas 2462x 20
Valverde: Urobili sme všetko, čo bolo možné Valverde: Urobili sme všetko, čo bolo možné
Valverde: Urobili sme všetko, čo bolo možné
7.11.2018 Lukas 2652x 18
Barca - Inter: Semafor Barca - Inter: Semafor
Barca - Inter: Semafor
6.11.2018 Taylor 3568x 37
Inter Miláno 1:1 Barcelona: Gólové momenty Inter Miláno 1:1 Barcelona: Gólové momenty
Inter Miláno 1:1 Barcelona: Gólové momenty
6.11.2018 Lukas 1887x 26
Inter Miláno - Barcelona: NAŽIVO! Inter Miláno - Barcelona: NAŽIVO!
Inter Miláno - Barcelona: NAŽIVO!
6.11.2018 Lukas 2071x 78
Inter Miláno - Barcelona: Zostavy Inter Miláno - Barcelona: Zostavy
Inter Miláno - Barcelona: Zostavy
6.11.2018 Lukas 2560x 24
Návod ako si pozrieť zápas Inter Miláno - Barcelona Návod ako si pozrieť zápas Inter Miláno - Barcelona
Návod ako si pozrieť zápas Inter Miláno - Barcelona
6.11.2018 Lukas 4836x 47
Vráti Škriniar a spol. Barcelone prehru spred dvoch týždňov? Vráti Škriniar a spol. Barcelone prehru spred dvoch týždňov?
Vráti Škriniar a spol. Barcelone prehru spred dvoch týždňov?
6.11.2018 Lukas 1104x 8
Inter Miláno - Barcelona: Predpokladané zostavy Inter Miláno - Barcelona: Predpokladané zostavy
Inter Miláno - Barcelona: Predpokladané zostavy
6.11.2018 marko31 2790x 29
Sergi Roberto: Skvelým mužstvom sme aj bez Messiho Sergi Roberto: Skvelým mužstvom sme aj bez Messiho
Sergi Roberto: Skvelým mužstvom sme aj bez Messiho
6.11.2018 MeeTee 1500x 7
Zisk zo vstupeniek na dnešný zápas prekonáva v Taliansku všetky rekordy Zisk zo vstupeniek na dnešný zápas prekonáva v Taliansku všetky rekordy
Zisk zo vstupeniek na dnešný zápas prekonáva v Taliansku všetky rekordy
6.11.2018 MeeTee 1581x 7
3 dôležité otázky pred zápasom Interu s Barcelonou 3 dôležité otázky pred zápasom Interu s Barcelonou