Malcom proti Interu Miláno naskočil až v 81. minúte, no na zápas na štadióne Giuseppeho Meazzu bude spomínať ešte veľmi dlho. O 114 sekúnd neskôr totiž strelil úvodný gól zápasu.

Barcelona nakoniec s Interom remizovala 1:1, pretože o 4. minúty neskôr vyrovnal Icardi. Katalánci nevyhrali aj napriek veľkej prevahe v zápase, pretože sa predviedli mizernou efektivitou. Ujala sa len jedna strela z 27. pokusov a bola to práve tá z kopačky striedajúceho Brazílčana.

Malcom pritom v tejto sezóne La Ligy odohral len 25 minút a v pohárovom zápase s Cultural Leonesa sklamal. V zápase s Interom na výjazde však v 81. minúte vystriedal Dembélého a na gól potreboval len 114 sekúnd. Ešte predtým však vynikajúcim spôsobom podržal loptu a Suarezovi poslal skvelý center.

Madridský denník Marca je tak názoru, že Malcom v priebehu dvoch minút na trávniku urobil viac ako Ousmane Dembélé od začiatku zápasu. Francúz sa podľa zdania denníka v základnej zostave na Inter ukázal kvôli tomu, že v poslednom zápase na Vallecas strelil gól, no výkonom opäť raz sklamal a bolo viditeľné, že do hry Blaugranas stále úplne nezapadol.

Vyber si svoje štýlové tričko!

zdroj: marca.com

jamalgaucho1

top komentár
40
2018-11-07 08:40:06

ale ked dal Dembele proti vallecanu hned 1 min. postriedanie gol boli vsetci ok?

Fishinko

27
2018-11-07 08:42:40

tiež neviem prečo vtedy nebol článok, že spravil viac ako countinho a rafinha dokopy za celý zápas..

Pyro7

70
2018-11-07 08:44:35

Kvôli tomuto článku som si musel vytvoriť účet. Dembélé sa snažil celý zápas niečo ukázať ale Suaréz mu nechcel ani nahrať pri tom protiútoku bol v lepšej pozícii a aj tak prihral Ivanovi. Poslal na Dembélého zlý center a rozčuľuje sa. A takých situácii bolo v tom zápase viac. Každý píše že stráca lopty ale tie lopty strácajú všetci hráči. Vytvoril najviac šancí v zápase a pri jeho presingu boli hráči Interu museli loptu odkopnúť a potom sme ju získali naspäť. Je jasné že by mal viac behať, ale čo z toho keď včera namiesto protiútokov počkali kým sa obrana Internu dá do formácie... Všetci čo ho kritizujú by sa na to mali pozrieť objektívne a ten zápas mohol byť rozhodnutý už v prvom polčase.

Fishinko

36
2018-11-07 08:46:53

úplne zdieľam tvoj názor.. suarez síce žere trávnik aj súperov pri pressingu.. ale vo finálnej fáze toho posere viac jak dembelé a ešte sa rozčuluje na druhých

Pyro7

14
2018-11-07 09:00:26

Proti Suarézovi nemám nič to čo dokázal pre Barcelonu je neskutočné, pre mňa je to legenda ale keď majú medzi sebou problém mali by si ho vyriešiť inak budú takto vyzerať všetky zápasy keď budú hrať spolu...

Nalim

3
2018-11-07 17:42:59

To čo sa na tomto fóre vytvára proti Dembelemu je neseriózne a k zaplakaniu. Ľudia sú tu priam nainfikovaní kritikou. Suarez od leta trápni zavadzia mu lopta, dá hetrik a včera opäť katastrofa, čo keď bojuje. Kvalitou je úplne mimo. Nikto nehovorí o stratených loptách pokazených centrov strate lôpt iných. Pri takejto kampani naozaj budem sledovať počínanie iných hráčov. Keď bude Dembo na lavičke a budeme sa trápiť v LL so slabými mužstvami, na koho upriamite vinu za zlý výsledok. Ste pobláznení Malconom, prosím ale nedupajte po Dembelem, na ktorého sa po Leovi najradšej dívam. Na to tlsté prasiatko na hrote určite nie !! Takže ukáže sa, či vôbec bude aj Malconovi svietiť slnko pri Leovi a jeho láske Luisovi !!!

Zmazaný užívateľ

5
2018-11-07 08:57:51

vcera to bola komedia tak ako aj od suareza aj od dembeleho tolko lopt co pojebali dokopy je az neuveritelne cislo, Malcolm a este viac Icardi im dali lekciu z efektivity ako sa to robi ked sa lopta k utocnikovi dostane konecne 5 minut pred koncom zapasu

ximpp

7
2018-11-07 11:19:45

To že zcela neviditelný Icardi dal gól po našich zmatcích bych za příklad nedával, kdybychom měli v týmu takového hráče, tak nemůžeme hrát svůj fotbal.

Gabrieloo

14
2018-11-07 11:21:46

neviem preco si vynechal couthinha. rovanko stratil lopty. nerozpravat o tom ze aspon 5 krat vystrelil tak ze tam proste nebol preistor a vzdy trafil hraca pred sebou. Nechcem tym povedat ze on hral zle ale ze vsetci tu riesia iba straty lopt dembeleho. ze sa z toho stalo take klise co vsetci odborníci tocia dookola vratane toho deb..... moderatora z orange sportu. ten by futbal ani nemal komentovat. a pri tom vcera dmebele hlavne v druhom polcase hral dobre stacilo aby Luis premenil aspon jednu sancu co vytvoril pre neho. mohlo sa davno rozhodnut.

jan22

-1
2018-11-07 09:34:38

Triton450 , s poznámkou .....a ešte viac Icardi ...sa nedá súhlasiť, Icardi hral celý zápas a počas 85 minút nič moc. Malcom hral len 10 minút a dokázal dosť.

-1
2018-11-07 09:52:04

myslel som to tak, ze ked konecne mal Icardi moznost skorovat tak to urobil , nesral sa s tym

Gabrieloo

4
2018-11-07 11:22:40

to je ale suarezova praca. a vdaka debelemu sanci mal dost. ale nepremenil ich.

cruyff

15
2018-11-07 09:54:20

myslite si ak by Malcon nastúpil od začiatku tak ja Dembele, že by bol taký skvelý?? možno...je velký rozdiel nastúpit od začiatku a byt sučastou taktiky a nasadenia súpera a rozdiel, ked na konci zápasu to už všetkým to tak dobre nepáli a príde čerstva posila, ktorá nie je tak zatažena a to sa podarilo vdaka striedaniu Malcomovi..

Nalim

5
2018-11-07 17:57:59

cruyff: absolútne súhlasím, takto som to doobeda napísal aj ja. Nastúpiť, keď je súper vyštavení a obrancovia prepletajú nohami je iné ako keď sú sústredení od 1 min. Vyšla mu strela, brankár neskoro reagoval a vraj bude písať v Barci históriu. Najprv slzy a hneď bombastické vyhlásenie hráča. Dosť neskromné, ľudia vydržte a neodbavujte sa na Dembelem !!!

bulldozer

-12
2018-11-07 10:08:01

Skor by som napisal clanok ze Malcom dokazal viac nez Suarez i Coutinho dokopy. Ti dvaja mali spolu 17 striel a nic z toho, Malcomovi stacila jedna.

rominho

17
2018-11-07 10:18:32

dembele robi rozdiel, ci sa to niekomu paci, alebo nie. je rychly, silny 1:1 a efektivny. kolkych takých mame?? keby hraval kazdy zapas, bol by este lepsi. avsak valverde nepreferuje kridelnu hru, takze viac vysedava.

Matus1017

9
2018-11-07 11:28:18

Tych dvoch Malcoma a Dembeleho treba pravidelne striedať. Hrajú rovnakú pozíciú a aj keby mal Malcom dostávať posledných 30 minút tak aj to je fajn. Nemôžme si dovoliť prísť o takeho hráča. Včera nám jasne dokázal tu jeho dravosť, svižnosť... Dembeleho zastancom budem vždi ale tieto vlastnosti mi u neho chýbajú

Ortiz

7
2018-11-07 12:54:51

Dembele se mi nahodou proste libi, je hodne aktivni a rychly. V prvni puli mu nevysla snad ani jedna klicka, az ta jak k nemu priletl odrazeny balon, on naprahl, zasekl, posadil 2 hrace a pak mu strelu nepochopitelne zablokoval Suarez, misto toho aby ji jen tecoval.
Ve druhy puli ale uz hral vyborne, mel lepsi dribling a nebezpecne strely i centry

okbor

8
2018-11-07 14:25:45

Marca.com má svoj názor. My, alebo ja mám svoj názor. Včerajší zápas sa mi páčil. Hrali s vynikajúcim nasadením, snažili sa. To že to nevyšlo tak ako by sme si to predstavovali je súhra viacerých okolností. Inter je talianske Atletico. Obaja majú podobní štýl hry a aj obranu. Zhodou náhod rovnaký, a najnižší počet inkasovaných gólov vo svojich ligách. Nehrá sa proti nim jednoducho. Komár je vynikajúci hráč. Treba mu dávať šance a podporovať ho a on sa bude zlepšovať. Výsledky budú. To, že Lusito na neho vykrikoval, bolo len z jeho vlastnej frustrácie, že sa mu nedarí.