Katalánska Barcelona v odvetnom zápase s Interom Miláno v Taliansku vyhrať nedokázala, keď remizovala 1:1. Úvodný gól zápasu strelil striedajúci Malcom, no Inter dokázal zásluhou Icardiho vyrovnať.

83' Malcom 0:1

87' Icardi 1:1

2018-11-06 23:08:44

aj Pikemu hovorim Pike, aj Buskecovi Buskec :) ale ved vieš oo kom je reč nie ? :)

Fiko

31
2018-11-06 22:54:56

Malcom moja srdcovka už z prípravy, za 10 minút ukázal, aká to je kapacita. Vynikajúci 1 na 1, rychly, parádne krytie lopty, vynikajúci do kombinácie, a nebojácny, vobec sa neskryval ale naopak pytal si loptu kde sa len dalo. Pre mna určite hráč minimálne na každy druhy zápas do základu. Ak by ho vedenie predalo, bola by to jedna z najväčších chyb v histórii. Radosť pozerať na takého hráčika

Breza

22
2018-11-06 22:55:31

nasa buducnost dembele malcom len treba aby hrali dembele sa mi pacil druhy polcas hral lepsie a nechapem doteras ako mu ten suarez nedal do cistej sance co by isiel sam na brankara ale radsej to prihral rakiticovi ktori nestal tak dobre malcom nato kolko hral sa mi pacil ma rychlost aj techniku

mikimi122

19
2018-11-06 22:55:38

To je neskutočné aké šťastie má vždy Inter na konci zápasov. Celý zápas nič nehrali a aj tak vydolovali bod. Škoda tej našej neefektivity. Toľko striel, ale iba 1 gól. Treba nad tým popracovať.

Breza

20
2018-11-06 22:57:32

a jedno velke ospravedlnenie patri Coutinhovi dneska najlepsi nas hrac klobuk dole ked by sa mu chcelo tak hrat kazdy zapas toto odneho chceme :)

Matus1017

10
2018-11-06 22:57:53

Normálne som sa až potešil keď dal hrať malcoma. Mam rad Dembeleho ale malý humor je ze za 10 minút ukázal Malcom viac v zápase ako Dembele za 80 minút... :DDD

Jackopz

22
2018-11-06 23:00:32

Podľa mňa Dembele nehral zle, tá strela na začiatku aj pred jeho striedaním by boli pri troške šťastia gólové ale Handanovič vytiahol zákroky ktoré mu ešte budú chýbať ďalších 5 zápasov čo Inter bude hrať..

Pader

1
2018-11-06 23:00:53

hej presne jak som videl že 11 dole a 14 hore ja normálne som sa tešil za ňho :D

2018-11-06 22:59:41

Kamoško tak Inter to sú väčši šťastkari ako Češi v hokeji... Toľko strieľ sme mali a len 1 gól... a oni jedna strela na bránu a bum... inak pri tom góle si mal Icardiho postrážiť Roberto... Neviem prečo Valverde dnes nenasadil Semeda namiesto Roberta... Som si istý že Semedo by ho tam nenechal sa tak hrať z loptou otočiť sa a dať terkovi jasle

Milan87

-20
2018-11-06 23:01:14

Ten gol je jasne stegiho dostal jasle.Holt si to dneska vybral.

2018-11-07 06:46:42

Ten gol bol celej obrany samozrejme, nielen robertov. Inter mal stastie, ze sa im to tam spravne poodrazalo.

DonAndres8

10
2018-11-06 23:02:02

Zbytočný gól do našej brány myslím, že Rakitić si bude trieskať hlavu... má sám loptu v 16ke, môže rozohrať, alebo kopnúť loptu až k ich brankárovi, okolo neho na 15 metrov nikto a on ju nahrával do ťažkej pozície k postrannej čiare a lopta skončila v aute... skrátka nedôraz, nesústredenosť a takticky nedobre vyriešené.... súper vhodil aut a už to šlo rýchlo...

MessiGOAT

7
2018-11-06 23:03:58

tvl..... ten Malcom mě dostal!!!!!!!! frajer! až ho to dohnalo k slzám! a nedivím se mu. Valverde ať se kurva probere a začně ho pravidelně stavět! je to naše budoucnost.....jen škoda, že ten gol nebyl vítězný